Rejs Nie Dla Par - transport z Warszawy

Dodane przez: Klub WARSZAWA
Kiedy:
2017-10-29, 14:00 - 2017-10-31, 12:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich


Zaloguj się i poznaj uczestników wydarzenia Wolne miejsca: 3/4 Koszt: 149,00 PLN

Opis wydarzenia

Szukasz wygodnego dojazdu do Gdyni na Rejs Nie Dla Par?

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w mini-busie, który zawiezie Cię prosto na terminal i którym wygodnie wrócisz do Warszawy zaraz po zakończeniu rejsu. Już w trakcie dojazdu nawiążesz nowe znajomości a także - poznasz jedego z gości specjalnych X Rejsu Nie Dla Par - Adama Jakubiaka z Zakochajmy Polskę!

Koszt to jedyne 99 PLN. Po wpłacie otrzymasz potwierdzenie oraz prześlemy numer telefonu do kierowcy. Istnieje możliwość zabrania Cię w innymi miejscu na trasie, niż podane poniżej.

Koszt:

  • 149 PLN (w dwie strony)

Wyjazd do Gdyni:

  • Niedziela, 29 października, godz. 12.30, parking przed Dworcem Centralnym, od strony Pałac Kultury i Nauki. Dojazd do terminala w Gdyni: najpóźniej godz. 19.30

Powrót do Warszawy:

  • Wtorek, 31 października, wyjazd o godz. 7.30, bezpośrednio z parkingu przy terminalu Stena Line. Planowany powrót do Warszawy: 13:00

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:

Formularz płatności

Imię:
Nazwisko:
Email:
Nr telefonu
Wybierz opcję: 149,00 PLN - transport Rejs Nie Dla Par z Warszawy

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij