Rejs Karnawalowy na Promie Stena Line

Dodane przez: Marcos
Kiedy:
2017-01-27, 19:30 - 2017-01-28, 21:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)
Kontenerowa, Gdynia, Polska

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Koszt: 109,00 PLN

Opis wydarzenia

REJS KARNAWAŁOWY

WYKORZYSTAJ KARNAWAŁ! PROFESJONALNI TANCERZE NAUCZĄ CIĘ CIESZYĆ SIĘ TAŃCEM. WYBIERZ SIĘ NA DWUDNIOWĄ IMPREZĘ, POZNAJ ŁATWE KROKI I TAŃCZ!


Rezerwacja przez WWW 40 zl taniej


Karnawał to wesoły czas zabawy, tańca i radości! Nie zmarnuj karnawału w tym roku i zaplanuj wyjazd. Wybierz się w rejs i weź udział w nauce tańca na wesoło! Pokazy tańca i naukę kroków przygotowali profesjonalni tancerze. Poznasz latynoskie rytmy salsy, bachaty, zumby i kizomby. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze.

Rejs karnawałowy to dwudniowa impreza na statku. Wieczorem wybierz się na dyskotekę, gdzie rozkręci Cię nasz DJ. Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Dzień możesz spędzić na odpoczynku w SPA. Wypoczęci? Zaczynamy naukę! W godzinę poznasz proste kroki w wesołej atmosferze a podczas pokazów zobaczysz jak profesjonaliści potrafią je wykorzystać!


Cena od 109 zł na osobę zawiera:
● rejs promem do Szwecji i z powrotem;
● nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką;
● rozrywkę na statku;
a także
●naukę tańca.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij