Przejażdżka drezyną po Wielkopolskim Parku Narodowym/ sobota 3 06

Dodane przez: Sangha63
Kiedy:
2017-06-03, 10:00 - 2017-06-03, 11:30
Gdzie: Mosina (wielkopolskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Organizator chwilowo zablokował możliwość dołączania do tego wydarzenia.


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

O rowerach- we wpisach na forum przeczytałam, że martwicie się o rowery, które będzie trzeba pozostawić na czas przejazdu.Zadzwoniłam w tej sprawie do organizatora, nie ma możliwości pozostawienia ich na zamkniętym terenie. Liczyłam, że się zmieszczą do szopy, gdzie stoją drezyny, ale niestety miejsca po obu stronach toru jest mało i nie można. Przejażdżka zaczyna się przy ulicy Budzyńskiej. Naprzeciwko szopy, po drugiej stronie ulicy jest mały zakład ogrodzony płotem,a za płotem budka ochroniarza.Płot jest dość długi, poprzypinamy rowery do płotu.


miejsce zbiórki- skrzyżowanie, kótre podałam jako miejsce zbiórki jest prawie naprzeciw szopy, gdzie parkują drezyny.


dojazd do miejsca zbiórki- umówiłam się z Gabi 145, że przyjdę po nią na dworzec. Pociąg z Poznania przyjeżdża do Mosiny o 8.57.Jeżeli, ktoś jeszcze wybiera się pociągiem, to proszę o info na priva.Poszukamy się na dworcu i razem pójdzemy.UWAGA : Mamy do dyspozycji 2 drezyny rowerowe i 1 ręczną.Zebrała się już ekipa na przejażdżkę. Więcej osób się na drezyny nie zmieści.


Zapraszam na przejeżdżkę drezyną na trasie Mosina Pożegowo-Puszczykówko- Mosina Pożegowo-Osowa Góra- Mosina Pożegowo.

Szczegóły o organizatorze znajdziecie poniżej http://www.naszedrezyny.pl/. Przejazd drezyną wymaga wysiłku, bo są one napędzane siłą uczestników. Termin przejażdżki 3.06. godz.10.00.Koszt przejazdu dorosłej osoby wynosi 12 zł., dziecka 6 zł.Przejazd opłaca się w dniu imprezy, na miejscu.


pozdrawiam i zapraszam Lidka

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij