Polska na weekend vol.002

Dodane przez: ChockiKlocki
Kiedy:
2017-05-19, 19:00 - 2017-05-21, 22:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 18 - 200


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Polska to piękny kraj i szkoda siedzieć w domu w weekend. Na drugą wycieczkę wybrałem szlak Orlich Gniazd, czyli Ojcowski Park Narodowy, Zamek na Piaskowej Skale, Zamek Będzin, Korzkiew, Zamek Bobolice itd. Może wpadniemy na pustynię Błędowską. Nasz wyjazd nie ma charakteru komercyjnego. Jedziemy prywatnymi samochodami. W Waszym imieniu rezerwuję noclegi oraz dogaduję się z kierowcami.
Przy zapisie pobieram za noclegi oraz szacunkową kwotę kosztów transportowych i ubezpieczenie. Uczestnicy pokrywają na miejscu koszty związane z jedzeniem oraz z zwiedzaniem. Przy rezygnacji z wyjazdu nie są zwracane koszty, o ile nie zostanie znaleziona inna osoba do wyjazdu na ich miejsce przez osobę rezygnującą. Zakwaterowanie w pokojach: pary są razem, natomiast towarzystwo singlowe zakwaterowanie według płci. Jak liczna grupa nas będzie, zależy tylko od ilości kierowców z samochodami i noclegu.

Wyjeżdżamy z Warszawy w piątek 19:00, powrót do Warszawy przewiduję na 20:00-22:00 w niedzielę.
Koszt noclegu 100PLN (2 noclegi)
Szacunkowa kwota kosztów transportowych i ubezpieczenia to 85 PLN. Rozliczenie kosztów nastąpi w czasie wyjazdu.

Proszę w zgłoszeniu umieszczanie numeru telefonu do Was oraz informacji o parach.
Na wszelki e-mail związany z wyjazdem odpowiem, kwestia czasu.
Zgłoszenia i pytania proszę e-mail: ysaw@wp.pl.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij