Kurs Nordic Walking - styczeń - Poznań

Dodane przez: Omsia
Kiedy:
2017-01-15, 10:00 - 2017-01-30, 19:00
Gdzie: Poznań (wielkopolskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 25 - 85


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 8/10

Opis wydarzenia

Hej!


Poszukuję chętnych na udział w profesjonalnym kursie Nordic Walking w Poznaniu. Jednodniowym kończącym się uzyskaniem Certyfikatu.


Dokumenty, są wydawane na podstawie ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.


Data do ustalenia w styczniu w podanym wyżej przedziale czasowym. Minimum osób 5.

Ktoś ma ochotę na dokształcenie się?

Zachęcam!

Koszt: 490 PLN


Specjalistyczny Kurs Instruktorski Nordic Walking składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Zakończony jest otrzymaniem certyfikatu Instruktora Nordic Walking, nadającego uprawnienia zawodowe (zgodnie z ustawą o sporcie i rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społczenej). Szkoła Marsz Po Zdrowie jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Polsce pod numerem ewidencyjnym 2.04/00039/2013.

Kurs obejmuje pełen zakres metodyki i dydaktyki nauczania techniki Nordic Walking. Bazujemy nie tylko na ogólnych wskazaniach organizacji międzynarodowych. Szkolenie wzbogacone jest w praktyczne wskazówki wynikające z doświadczenia i wieloletnich praktykach szkoleniowo-zawodniczych połączonych z badaniami naukowymi Międzynarodowych Instruktorów Szkoleniowców. Skupiamy się na praktycznym podejściu do treningu i róznorodności ćwiczeń, tak by kursanci mogli przedstawić swoim klientom szeroki wachlarz ćwiczeń i umiejętności, a trening przez nich prowadzony był zarówno efektywny jak i efektowny.

Na szkoleniu w części teoretycznej omawiana jest szczegółowo między innymi prawidłowa technika oraz poszczególne jej elementy w odniesieniu do jednostki motorycznej naszego ciała. Dodatkowo poruszamy najważniejsze informacje dotyczące:
 • historii Nordic Walking w Polsce i na świecie,
 • aspektów zdrowotne marszy z kijami (w odniesieniu do pacjentów, osób rekreacyjnie ćwiczących jak i sportowców)
 • profesjonalnego sprzętu i doboru kijów do intensywności marszy czy biegów
 • zasad prawidłowego treningu,
 • specjalistycznych wskazań i przeciwwskazań do treningu,
 • obalamy mity i potwierdzamy fakty, czy kije to tylko sport dla emerytów? :)
W części praktycznej przede wszystkim uczymy prawidłowej techniki i wskazujemy jak w praktyce powinien wyglądac prawidłowy i ciekawy trening. W łatwo przystepny sposób przedstawiamy szeroki wachlarz ćwiczeń nauczających i doskonalącyh poszczególne elementy techniki. Ponadto prezentujemy niezliczoną ilość ćwiczeń integracyjnych, zabawowych, siłowych, rozciągających, koordynacyjnych, elementy treningu dla sportowców, treningu funkcjonalnego czy crossfit. A wszystko to z wykorzystaniem kijów! Postępy uczestników naszych szkoleń weryfikujemy w czasie trwania kursu poprzez videoanalize techniki marszu. Dzięki tej metodzie każdy może wcielić się w instruktora własnej techniki i z naszą podpowiedzią dopasować odpowiedni zestaw ćwiczeń doszkalających :)
Dodatkowo wszystkim kursantom podczas szkolenia zapewniamy:
 • materiały szkoleniowe zebrane w skrypt
 • wypożyczenie i przetestowanie profesjonalnych kijów Nordic Walking
 • poczęstunek regeneracyjny
 • dożywotnią zniżkę instruktorską na zakup sprzętu
 • pomoc dydaktyczno- marketingową po zakończeniu szkolenia
 • zniżkę na inne szkolenia organizowane przez szkołę MarszPoZdrowie

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij