Koncert muzyki filmowej

Dodane przez: przebudzona
Kiedy:
2017-10-14, 19:30 - 2017-10-14, 21:00
Gdzie: Chorzów (sląskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 18 - 100


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 4/6

Opis wydarzenia

Dodaj do ulubionych

Man in Glasses – Koncerty muzyki filmowej na podstawie utworów Franza Waxmana

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu kulturalnym roku! Koncerty muzyki filmowej na podstawie utworów Franza Waxmanna w wykonaniu Andrei Vadrucci in arte Vadrum odbędą się 14 października 2017 r.

W ramach naszego cyklu „Wszyscy jesteśmy Ślązakami” prezentowane są sylwetki ludzi nieprzeciętnych, w których życiorysy w różny sposób wpisał się Śląsk – dla jednych jako miejsce urodzenia, dla innych zaś jako miejsce, w którym odnaleźli swoje życiowe przeznaczenie. Bohaterem koncertów będzie Franz Waxman – wybitny twórca muzyki filmowej, wirtuoz, zdobywca Oskarów, syn śląskiej ziemi. Motywem przewodnim koncertów będą okulary – znak rozpoznawczy artysty. Jim Parton, Brytyjczyk związany z Opolem, pisarz, autor wielu bestsellerów poprowadzi uroczystość i to od anegdot związanych z kompozytorem, poprzez pokaz filmu, będącego zabawną sumą fragmentów filmów ze ścieżkami muzycznymi autorstwa Waxmana aż do samej muzyki. Koncerty w wykonaniu Andrea Vadrucci w towarzystwie polskich muzyków będą ciekawym kulturalnym wydarzeniem.


Koncerty muzyki filmowej na podstawie utworów Franza Waxmanna w wykonaniu Andrei Vadrucci in arte Vadrum pt.: „Man in Glasses”, z udziałem Andrea Vadrucci
w towarzystwie muzyków pod kierownictwem Wiesława Pieregorólki oraz prowadzącego Jima Partona, które odbędą się w dniach

14 października 2017 r. o godzinie 19.30 na Małej Scenie Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. W razie pytań mój tel. 502 268 921

Prosimy o potwierdzenie przybycia na koncerty do dnia 11 października 2017 r.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij