"Jutro będziemy szczęśliwi" w Klubie Filmowym

Dodane przez: Marthee
Kiedy:
2017-05-28, 16:00 - 2017-05-28, 20:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Cześć,

Po długiej przerwie proponuję wybrać się 28.05 do Klubu Filmowego (Muezum Emigracji w Gdyni) na "Jutro będziemy szczęśliwi". Film zaczyna się o 18:00.


Proponuję spotkać się o 16:00 w Cafe Strych - Plac Kaszubski 7 B - wejście przez korytarz budynku 7 "Moderna"


W Klubie Filmowym nie ma rezerwacji, więc bilety trzeba kupić szybciej. Miejsca są nienumerowane. Cena biletu 10 zł

www.klubfilmowy.pl

Opis filmu:

"reżyseria: Hugo Gélin

występują: Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand

szczegóły: dramat/komedia, Francja/Wielka Brytania, 118 min.


Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie. O szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili mężczyzna staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…"

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij