Długi weekend sierpniowy Mazury na żaglach

Dodane przez: SzyperAlex
Kiedy:
2017-08-12, 12:00 - 2017-08-16, 23:59
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 25 - 55


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 14/14 Koszt: 550,00 PLN

Opis wydarzenia

Zapraszamy na sierpniowy (12-15 sierpnia - z możliwością przedłużenia do pełnego tygodnia czyli do 19.08.2017) rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich (startujemy z Giżycka i żeglujemy po północnych jeziorach: Mamry, Dargin, Dobskie, Kisajno, Święcajty).
To super pomysł na długi weekend, okazja poznania nowych ludzi i miejsc. Możliwość spędzenia czasu na najładniejszych i najczystszych jeziorach, tańce i hulanki w tawernach, przy ogniskach (płynie z nami bardzo dobry gitarzysta :)
Zapraszamy wszystkich 25+,którzy jeszcze nie żeglowali a chcą spróbować i tych którzy byli już na wodzie.
Chętnych, którzy jeszcze nie umieją, a chcą nauczymy podstaw żeglowania, tych którzy już coś potrafią nauczymy więcej (rejs prowadzi doświadczony instruktor żeglarstwa).
Koszt 550PLN za długi weekend lub 750PLN cały tydzień, w cenie jacht typu Twister 800 ze sternikiem i koszty związane bezpośrednio z jachtem czyli: paliwo do silnika, opłaty portowe jachtu, ubezpieczenie NNW załogi. W cenie nie ma wyżywienia, pryszniców i toalet w portach.
Mamy jeszcze miejsca w samochodach z Warszawy
Ilość miejsc ograniczona !
Bezpiecznie, miło, ciekawie i ...z dozą szaleństwa :)

http://www.wwindzie.com/mazury.html

https://web.facebook.com/www.wwindzie/
tel. 515 802 897 Olek
kontakt@wwindzie.com

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij