Czarnogóra/Albania - super okazja !!! Taniej o 500 zł !!!

Dodane przez: gogobo1
Kiedy:
2017-08-25, 14:00 - 2017-09-10, 15:00
Gdzie: Swieradow-Zdroj (dolnosląskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 18 - 99


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

http://strefasingla.pl/wydarzenie/czarnogora-albania-koniec-sierpnia-awaryjna-sprawa/10666


Zwolniły się 2 miejsca na wyjazd do Czarnogóry i Albanii. Osoby, które zmuszone były zrezygnować mają wszystko opłacone, czasu nie zostało dużo i grozi im utrata wpłaconych pieniędzy, dla tego też odstapią je o 500 zł taniej. Cena Last Minute - 2090 zł (za dwa tygodnie z dojazdem i pełnym wyżywieniem).

Opis wyjazdu:


Zapraszam na wakacje pełne przygód, fantastycznych widoków,

Podobny obraz

cudownych plaż,

Podobny obraz

wysokich gór,

Podobny obraz

dzikiej przyrody, jednym zdaniem - Czarnogóra z wycieczką do Albanii,

Znalezione obrazy dla zapytania albania(tak, tak - to jest Albania)

Nocujemy w 6-cio osobowym apartamencie w Czarnogórze blisko granicy z Albanią i Jeziora Szkoderskiego.

Podobny obraz

Jedziemy autem z przyczepą i kajakiem - dla każdego z chętnych mogę zabrać rower (razem 6 szt.).

Można zabrać swój rower, dla osób bez rowerów mogę wypożyczyć porządne rowery w cenie 300 zł szt/za cały pobyt.
W programie:
plażowanie nad Adriatykiem (mieszkamy ok. 150 m od plaży),
wycieczki kajakowe, rowerowe, piesze, samochodowe, pikniki na plaży, degustacja rakiji, lokalnych win i specjałów kuchni bałkańskiej i albańskiej.
Jedziemy razem, ale czas spędzamy tak jak chcemy, nikt nie zmusza nikogo do niczego - pełny luz. Plany podejmujemy wspólnie w zależności od pogody, chęci i możliwości.
Wyjazd ze Świeradowa Zdroju (tu można zostawić auta) 25.08.2017 ok.10.00, powrót do Świeradowa - 10.09.2017 wieczorem. Można przyjechać wcześniej i przespać się w pensjonacie z którego wyruszamy (cena noclegu 50 zł). Mamy do pokonania ponad 1600 km w jedną stronę, dla tego przewidziany jest nocleg po drodze i dużo przerw na odpoczynek i zwiedzanie.
Cena 2590 zł (nie podlega rozliczeniu) zawiera:
dojazd z/do Świeradowa ( i wszystkie opłaty z nim związane), 14 noclegów w Czarnogórze, pełne wyżywienie (przygotowywane wspólnie) z kawą i herbatą (wszystko-do woli). Napoje zimne i alkohole we własnym zakresie.
Cena nie zawiera: noclegów ( 2 x ok 15-30 euro ) i posiłków w drodze, opłat za parkingi, wycieczki fakultatywne, wycieczek samochodowych na miejscu (zbiórka na paliwo).
Zadatki wpłacamy w ratach: 1)- 1000zł, do 5 dni od zapisania się na imprezę, 2)-1000 zł do 15.06.2017, Reszta 590 zł płatna do 15.07.2017. Namiary podam zainteresowanym na prywatną pocztę.
UWAGA!!!
Zadatki zwracane są TYLKO po znalezieniu zastępstwa na swoje miejsce, osobom, które nie załapią się z powodu braku miejsc lub w przypadku odwołania imprezy. Brak kolejnej wpłaty traktowany jest jako rezygnacja w takim wypadku wpłacone raty nie zostaną zwrócone.
To jest prywatny wyjazd i osoby biorące w nim udział jadą na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zalecane jest indywidualne ubezpieczenie.
Wpłata zaliczki stanowi akceptację ceny i warunków imprezy.
O kolejności decyduje data wpływu zadatku.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij