"Cafe Luna" w Teatrze Miejskim

Dodane przez: Marthee
Kiedy:
2017-01-27, 18:00 - 2017-01-27, 19:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: -5/9

Opis wydarzenia

Cześć,


Zarezerwowałam 10 biletów na przedstawienie "Cafe Luna" w Teatrze Miejskim w Gdyni na 27.01.2017 r. na godzinę 19:00. Cena biletu to 40 zł. Pieniądze na bilety zbieram do 09.01.2017 r. (11.01.2017 r. muszę odebrać bilety) Nr konta podam na prv. O uczestnictwie decyduje data wpłaty pieniędzy.


Opis spektaklu:

CAFE LUNA

REŻYSERIA: JÓZEF OPALSKI

Trzy wyjątkowe kobiety o burzliwych życiorysach, można powiedzieć - na skraju załamania nerwowego. Dwóch tajemniczych mężczyzn, z czego jeden na wysokich obcasach oraz filmowe przeboje. Sztuka zainspirowana klimatem filmów Pedro Almodóvara zachwyca, śmieszy i budzi kontrowersje. Nie ma drugiego tak oryginalnego twórcy kina europejskiego. „Cafè Luna” to spektakl, w którym spotykają się wszystkie jego zalety: charakterystyczni bohaterowie, tajemniczy świat nieoczywistych uczuć i przejmujące piosenki. Poza wszystkim jest to jednak przedstawienie o pożądaniu i miłości. O pragnieniu, potrzebie bliskości, czekaniu i wspominaniu. Prawdziwy labirynt namiętności.

WYSTĘPUJĄ

ROSITA Beata Buczek–Żarnecka BIANCA Olga Barbara Długońska CARMELA Elżbieta Mrozińska RICARDO Rafał Kowal BARMAN MANOLO Maciej Sykała

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij