Boże Narodzenie w Górach Izerskich na totalnym luzie

Dodane przez: gogobo1
Kiedy:
2017-12-22, 17:00 - 2017-12-26, 18:00
Gdzie: Swieradow-Zdroj (dolnosląskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 25 - 99


Zaloguj się i poznaj uczestników wydarzenia Wolne miejsca: 7/18 Koszt: 280,00 PLN

Opis wydarzenia

Tradycyjnie, już od kilku lat zapraszam na Boże Narodzenie w górach.

Jeśli masz dosyć przedświątecznego i świątecznego pośpiechu, gonitwy za prezentami, porządków, przygotowań (których nikt nie doceni), pozerstwa, kłopotliwych pytań przy stole, przejedzenia i znużenia... to dołącz do nas - zrobimy Święta na luzie w przyjacielskiej atmosferze.

Spotykamy się:

22.12.2017 w Świeradowie (kto chce może przyjechać wcześniej, wyjechać później dodatkowy nocleg kosztuje 60 zł + 3,50 zł klimatyczne). Ubieramy choinkę (lub nie), przy muzyce i kominku planujemy co robimy na wieczerzę wigilijną (bez wariactwa - luzik).

23.12.2017 jedziemy na Zakręt Śmierci i żółtym szlakiem idziemy na Wysoki Kamień, potem robimy zakupy, po powrocie do pensjonatu kolacja, czas wolny, imprezka przy kominku.

Podobny obraz

24.12.2017 przygotujemy coś na wieczór, w międzyczasie wyskoczymy na spacer, piwko, obiad itp. Wieczorem kolacja przy muzyce i kominku, o północy (dla chętnych) Pasterka.

25.12.2016 - śniadanie, składka na paliwo (po 35 zł) i jedziemy do Czech na Ścieżkę W Koronie Drzew tam też zjemy obiad. Wieczorem muzyka, pogaduchy przy kominku,czas wolny.

Podobny obraz

26.12.2017 - po śniadaniu idziemy w góry lub na śnieg (w zależności od pogody). Możemy pojeździć na sankach, nartach, tyłku (jak będzie śnieg) lub pójść do aquaparku (kilkadziesiąt metrów od pensjonatu), pakowanie się, kawa, a potem rozjeżdżamy się do domów.

Program możemy zmodyfikować - decyzje podejmiemy wspólnie na miejscu.

Posiłki przygotowujemy wspólnie z tego co przywieziemy lub zakupimy na miejscu (możemy zrobić składkę), obiady jemy w "terenie".

Do dyspozycji mamy dobrze wyposażoną kuchnię z dużą zmywarką, lodówkami, mikrofalówką, naczyniami, szkłem itp. oraz salę kominkową z super klimatem do biesiadowania i zabawy.

Jesteśmy razem, ale każdy może robić co chce - nikt nikogo do niczego nie zmusza - wszystko na luzie !!!

Nie obowiązuje nas doba hotelowa.

Cena imprezy: 280 zł + klimatyczne (3,50 zł za rozpoczęty dzień)

W cenie: 4 noclegi w pokojach 2, 3 osobowych i apartamentach 4 i 5 osobowych (wszystkie z łazienkami ), końcowe sprzątanie, drewno do kominka, parking, przechowalnia sprzętu sportowego, talony na zniżkowe bilety do aquaparku (ok 40% rabatu).

Zadatki w kwocie 100 zł płatne do 01.12.2017 na konto (reszta płatna na miejscu). Namiary podam chętnym na prywatną pocztę.

Na obiad, piwo, kawę itp. w Czechach potrzeba ok.300 koron

UWAGA !!! Zwrot zadatku możliwy tylko po znalezieniu chętnego na
swoje miejsce, w wypadku odwołania imprezy lub braku miejsc.

O kolejności decyduje data wpływu zadatku.

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Wpłata zadatku oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij