Bałkany Wyprawa 3-18 06 2017

Dodane przez: AmAWyprawy
Kiedy:
2017-06-03, 09:00 - 2017-06-18, 23:00
Gdzie: Aleksandrow Lodzki (Łódzkie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 18 - 99


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

[BAŁKANY] 3-18 06 2017
Zapraszam na 14 dniową wyprawę objazdową po BAŁKANACH
#Bałkany..., #Słowenia, #Chorwacja, #Bośnia i #Hercegowina, #Czarnogóra, #Albania, #Macedonia, #Kosowo, #Serbia, #Węgry.
Będziemy w wielu pięknych miejscach, tych znanych i całkowicie nie komercyjnych, miedzy innymi.
Kąpiele błotne Chorwackie Čižići - Soline Bay, a także opalanie nad morzam i jeziorami Kanion Matka i Uvac, Będziemy oglądać zachody słońca nad morzem Adriatyckim i w górach Albanii. Przejedziemy przez most Durdevica nad Rzeka Tara, zaliczymy kąpiel w Wodospadach Skradlin i Kravica, w Kotorze typowy trekking na szczyt Lovcen i punkt widokowy. Czeka nas wiele noclegów w hotelach pod milionem gwiazd lub w namiotach na łonie natury, a podróżować będziemy wygodnym busem przygotowanym na takie wyprawy...... można tak wymieniać i wymieniać.
Startujemy z Łodzi, dalej przez Częstochowę, Katowice...Jedziemy przeżyć mega przygodę.. Jeśli masz czas, nie masz planów a przygoda jest tym czego potrzebujesz, pragniesz- jedź z nami.
*********************************************************************************************
* Do dyspozycji mamy aż lub tylko 14 dni.
* W wyprawie może uczestniczyć max 9 osób
* Nie musisz posiadać namiotu, karimaty, kuchenki gazowej, to zapewniam ja.
* Nie stawiamy na MEGA TANIO a na komfort, wygodę, bezpieczeństwo, logistykę, dobrą zabawę połączoną ze zwiedzaniem i odpoczynkiem.
*********************************************************************************************
KOSZTA :) KOSZTA :) KOSZTA :)
A więc tak..- przewidywane wydatki to..:
Wspólny koszt wyprawy na osobę to 1.400 zł
który obejmuje.:
- wynajęcie KOMFORTOWEGO BUSA ( Volkswagen Crafter ) lub innego ( w zależności od ilości uczestników ) przygotowanego i przystosowanego do takich wypraw
- korzystanie ze sprzętu wyprawowego ( namioty, karimaty, grill gazowy, itp.., itd.. )
- logistykę
- amortyzację sprzętu wyprawowego
- ubezpieczenie grupowe Compensa Voyage LUKSUSOWY ( - Koszt Leczenia 350.000 zł / - Assistance Top / - Następstwa nieszczęśliwych wypadków 20.000 zł / - Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym 100.000 zł / - Bagaż podróżny 2.000 zł ) :)
- posprzątanie BUSA po wyprawie
- paliwo
RAZEM.: 1.400 zł
- Zadatek 400 zł = gwarancja uczestnictwa
- Reszta kwoty tj. 1.000 zł do dnia 30_stego maja 2017
* wyprawa polega na dowiezieniu we wszystkie miejsca ( zgodnie z programem; modyfikacje za zgodą grupy) natomiast pojedyncze wejściówki, atrakcje, inne - każdy opłaca indywidualnie.
* wszystkie autostrady, parkingi, promy, mandaty itp.., itd... Opłacamy wspólnie dzieląc na ilość osób w samochodzie (składka 80 eur/os w dniu wyjazdu do wspólnego rozliczenia )
* jeżeli korzystam podczas wyprawy z cempingów...- każdy płaci za siebie
* wyprawa nie obejmuje kosztów własnych na jedzenie, napoje, pamiatki ..., itp.., itd...
*********************************************************************************************
PLAN WYPRAWY BAŁKANY 2017
Dzień pierwszy – Wyjazd z samego rana, przejazd przez Czechy, Austrię. Dojeżdżamy na Słowenię niedaleko Wąwozu Vintgar gdzie mamy pierwszy nocleg nad jeziorkiem w górach.
Dzień drugi – Z samego rana Wąwóz Vintgar, potem jedziemy w kierunku Piranu, po drodze zatrzymujemy się w Predjamski Grad. Poźnym wieczorem d0jeżdżamy na Donji Kamenjak i Medulinski Arhipelag gdzie śpimy w gaju oliwnym.
Dzień trzeci – Z samego rana jedziemy na klify, czas na kąpiel i skoki z klifów , potem jedziemy do Puli gdzie zobaczymy chyba najlepiej zachowany w Europie Amfiteatar. Następnie jedziemy do Zadaru ( droga brzegiem Morza Adriatyckiego ) :) i jego nocne zwiedzanie. Nocleg w lasku niedaleko Zadaru.
Dzień czwarty – Zadar rano, kąpiel w morzu i pod prysznicem. W południe docieramy na Wodospady w Skradinski Buk waterfall ( wstęp 160-180 zł ) :) Nocleg w okolicy
Dzień piąty – Jedziemy w kierunku Wodospadów Kravica zatrzymując się po drodze w kilku miejscowościach ( Primosten, Brela, Makarska ) Wieczorem kąpiel w Wodospadach i nocleg w pobliżu. :)
Dzień szósty – Jedziemy w kierunku Mostaru. W drodze do Mostaru zatrzymujemy się w Medziugorie.., czas na zwiedzanie, w Blagaj i spacer do źródeł Buny, w Poćitelj. Z Mostaru jedziemy nad Jezioro Ramsko gdzie zostajemy na noc. :)
Dzień siódmy – Rano kąpiel w jeziorze, następnie ruszamy do Sarajewa. W drodze do Sarajewa czekają nas przepiękne widoki. Z Sarajewa jedziemy do Kupari – miasta wymarłych hoteli, niedaleko Dubrownika gdzie zostajemy na noc . :)
Dzień ósmy – Z rana plażowanie, w poludnie jedziemy do Dubrownika. Z Dubrownika jedziemy do Kotoru, Budvy. W Kotorze, wchodzimy lub wjeżdżamy na szczyt - ( Lovćen, Kotor's observation platform, Aussicht Bucht von Kotor ,ale bardziej mysle by przejsc ta trase z Kotoru na piechote - Top Of The Old Kotor Fort Trail ). Nocleg na kempingu w Czarnogórze ( płatny 5 euro )
Dzień dziewiąty – O poranku jedzmy do Bar, zobaczymy najstarsze zachowane drzewo Oliwne Stara Maslina. Po poludniu docieramy do Albanii do miejscowości Szkodra. Nocleg nad jeziorem Skaderskim.
Dzień dziesiąty – Jedziemy do Beratu miasta tysiąca okien, Po drodze zamek w Kruja, Tirana, plaża w Dures. Nocleg na kempingu pod Beratem ( 5 euro ) Jeśli będzie czas to jedziemy dalej do Gijrokastry miasta tysiąca schodów. Docieramy do Bulo, gdzie śpimy nad jeziorkiem.
Dzień jedenasty – Źródło Błękitne Oko w południe docieramy do Ksamilu i mamy czas na plażowanie. Nocleg nad brzegiem Morza Adriatyckiego. :)
Dzień dwunasty – Z samego ruszamy trasa SH75 w kierunku Pogradec nad jeziorem Ohrydzkim. Nocleg nad jeziorem. :) Po drodze kilka atrakcji jak Kanioni i Lengarices o gorące źródła llixhat e Benjes, thermal baths
Dzień trzynasty – Z rana jedziemy na kawę do Ohrydu, następnie Kanion Matka ( kajaki , jaskinia ) późnym wieczorem Skopje. Nocleg nad jeziorkiem Tereska niedaleko Skopje. :), lub nocny przejazd do miejscowości Sjanica, blisko Kanionu Uvac.
Dzień czternasty – Od samego rana przepiękne widoki, Kanion Uvac Vidikovac, Družiniće, Serbia nad Jeziorem Sjenićko. Następnie jedziemy do Mokrej Gory i czeka nas przejazd kolejka wąskotorową ( Ósemką Szargańską) jak również pojedziemy na Đurđevića Tara Bridge. Belgrad wieczorem lub nocą. Nocleg w parku. :)
Dzień piętnasty – Z samego rana ruszamy do Budapesztu. Późnym wieczorem jedziemy do Szentendre tu zostajemy na noc. :)
Dzień szesnasty – Ostatnie wspólne śniadanko, zwiedzanie Szentendre i ruszamy w drogę powrotną. Niestety koniec wyprawy. :(
KONTAKT:
SŁAWOMIR MATUSIEWICZ
tel: 00 48 600 619 619
e-mail: amawyprawy@gmail.com

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij