Bal Karnawalowy na Pokladzie w Gdyni

Dodane przez: Marcos
Kiedy:
2017-01-14, 20:00 - 2017-01-15, 05:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)
aleja Jana Pawła II 11A, Gdynia, Polska

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Koszt: 15,00 PLN

Opis wydarzenia

Frekwencja na udanej zabawie Mikolajkowej na Pokladzie 10.12.2016 powinna być pobita w okresie Carnaval'u - 14.01.2017. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem pierwsze 20 osób, które wplacą za rezerwację stolika/ów do dn. 11.01 wlącznie na moje konto (podam na priv) będą mialy zapewnione miejsca siedzące. Reszta osób bawi się "na stojąco" :)


15 zl jest za rezerwację stolika od osoby, do wykorzystania ta kwota jest póżniej przy stoliku, zamawiając piwo/drinki/itp. Rezerwacja stolika na 4 osoby - 50 zl, 8 osób - 100 zl, 10 osób - 150 zl i 15 osób - 200 zl, itp.


Klub POKŁAD to miejsce o niepowtarzalnym charakterze. Oryginalny wystrój, czerpiący bogato z nadmorskich tradycji, nadaje tu wyjątkowy klimat każdemu zakątkowi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi goście wielokrotnie korzystają z możliwości organizowania biesiad i imprez okolicznościowych przy bogato zastawionych stołach klubu. Ci, którzy wolą bardziej intymną atmosferę świetnie czują się przy dwuosobowych stolikach dyskretnie ustawionych na piętrze.

Centralnym punktem wnętrza jest dwupoziomowa scena, jednak oczy gości od razu przykuwa ogromna replika starego żaglowca, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Mimo wielkiej powierzchni POKŁADU króluje tu ciepła, przyjazna atmosfera, a to za sprawą wszechobecnego drewna, stonowanych kolorów i dyskretnego oświetlenia.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest z niezwykłą starannością dobrana muzyka - najlepsze i porywające do tańca przeboje ostatnich trzydziestu lat, które zapewniają wspaniałą zabawę do samego rana.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij