Autokarem przez świat! Weekend w Szklarskiej Porębie

Dodane przez: Klub ŁÓDŹ
Kiedy:
2017-06-14, 16:00 - 2017-06-18, 20:00
Gdzie: Szklarska Poręba (dolnosląskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 30 - 60


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Zapraszam na autokarową wycieczkę do Szklarskiej Poręby. W ramach wyjazdu między innymi jednodniowy wypad do Pragi! Kto nie był, nie powinien się zastanawiać ani chwili.

W tej chwili zaliczkę opłaciły już 43 osoby (głównie spoza Strefy, w większości single, ale są tez pary). Zostało 7 miejsc i potrzebna jest (w związku z zaliczkami) wasza szybka decyzja:)!

Szklarska_weekend_6

Nocujemy w urokliwie położonym, sprawdzonym pensjonacie „Horyzont”. Z rozległych tarasów ośrodka rozlega się przepiękny widok między innymi na Zamek Chojnik i Sokoliki. Tutaj będziemy bawić się wieczorami i odpoczywać po autokarowych (autokar do naszej dyspozycji przez cały czas pobytu!) wypadach do:

 • Pragi
 • Skalnego Miasta
 • oraz Wałbrzycha i Zamku Książ!

Szklarska_weekend_1

RAMOWY PROGRAM

14.06 (środa) - wyjazd ok. godz. 16 tej z Łodzi (jest możliwość zabrania osób na trasie);

po przyjeździe do pensjonatu czeka na nas ognisko (z bigosem, kaszanką, itp.)

15.06 (czwartek) - po śniadaniu ruszamy do Skalnego Miasta.

Powrót wieczorem na obiadokolację. Jeśli sił wystarczy, proponuję wieczorem tańce lub innego rodzaju zajęcia relaksacyjno-integracyjne:)

16.06 (piątek) - po śniadaniu piesza wycieczka w okolicach Szklarskiej, obiadokolacja

Wieczorem – obowiązkowa powtórka z rozrywki!

17.06 (sobota) - po śniadanku czas na relaks na tarasie, spacer, itp.

W południe do Pragi, zwiedzanie, powrót późnym wieczorem

18.06 (niedziela) - śniadanie, przejazd do Wałbrzycha, zwiedzanie Starej Kopalni, Zamku Książ i Palmiarni.

Powrót do Łodzi

KONTAKT DO ORGANIZATORKI:

 • Dagmara, Daga73, tel. 600 342 333

KOSZT:

 • tylko 470 zł

W CENIE:

 • 4 noclegi,
 • 4 śniadania,
 • dwie obiadokolacje,
 • ognisko,
 • autokar do naszej dyspozycji przez cały czas wyjazdu
 • przygotowanie programu i prowadzenie przez Daga73

PŁATNE W ZAKRESIE WŁASNYM:

 • bilety wstępów, obiad w Pradze

UWAGA: dokładne CENY, TERMINY PŁATNOŚCI PODAMY w ciągu kilkunastu godzin.


Skalne Miasto: Przepiękne, unikalne Skalne Miasto stanowią 100 metrowe formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez Naturę. Znajdziemy tutaj skalny wodospad, piękne szmaragdowe jezioro starej piaskarni otoczone różnobarwną roślinnością oraz górne jeziorko gdzie atrakcją jest przepływ wieloosobowymi tratwami.

Szklarska_weekend_2

Stara Kopalnia w Wałbrzychu: Stara Kopalnia w Wałbrzychu to unikalny na skalę europejską zespól naziemnych budowli górniczych oraz trasy podziemnej, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego „Julia”. Zakończona w 2014 roku pełna rozmachu rewitalizacja tchnęła nowe życie w dawną, wałbrzyską kopalnię węgla. Nowoczesne Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia wkrótce po otwarciu stało się turystycznym przebojem, miejscem spotkań, przyciągając tysiące turystów oraz miłośników popkultury i sztuki najwyższej próby. Obecnie Stara Kopalnia to największa atrakcja turystyki poprzemysłowej w Polsce.

Szklarska_weekend_3

Zamek Książ: Zamek Książ jest jednym z największych zamków w Polsce (obok Wawelu i Malborka) i Europie i jednocześnie największym zamkiem na Dolnym Śląsku. Zbudowany na urwistym skalnym cyplu, otoczony głęboką kotliną porośniętą lasem. Niegdyś nazywany był „perłą Śląska”, a także „zamkiem z bajki”.

Szklarska_weekend_5

Palmiarnia: Palmiarnia w Wałbrzychu powstała z inicjatywy ostatniego przedstawiciela rodu Hochbergów na Zamku Książ – Jana Henryka XV, jako wyraz miłości do swojej małżonki księżnej Daisy, która była miłośniczką pięknych kwiatów i oryginalnych roślin.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij