Single na morzu - Popłyń w rejs ze StrefaSingla.pl 550 singli na promie.

REKLAMA

Co ciekawego dzieje się w Warszawie.

Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

Dla tych, co nie wyjeżdżają na majówkę a chcieliby się poczuć jak na palio w Sienie:

IV Festiwal Chorągwi

3 maja (piątek) w godzinach 12:00-17:00 w Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się IV Festiwal Chorągwi z popisami chorągwiarzy, pokazami tańców dworskich oraz musztry bojowej halabardników i muszkieterów. Wstęp wolny.

Program Festiwalu:- 11:50 - Przemarsz festiwalowego korowodu chorągwiarzy z Obozu Wojennego Króla Jana III Sobieskiego (przedpole pałacu) na dziedziniec główny Pałacu- 12:00 - Inauguracja festiwalu (salut armatni)- 12:15-13:15 - I pokazy żonglerki chorągwiami w wykonaniu: Pavane grupy chorągwiarzy z Węgier, Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba, Gwardii Gryfa z Wrocławia- 13:15-13:45 - Pokaz i warsztaty tańców dworskich - Zespół Tańca Dworskiego "Gratia Iuvenis"- 13:45-14:15 - Pokaz musztry bojowej halabardników i muszkieterów - Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba- 14:15-15:15 - II pokaz żonglerki chorągwiami w wykonaniu: Chorągwi Wilanowskiej, Pavane grupy chorągwiarzy z Węgier, Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba, Gwardii Gryfa z Wrocławia- 15:15 - 15:45 - Pokaz i warsztaty tańców dworskich - Zespół Tańca Dworskiego "Gratia Iuvenis"- 15:45 - 16:00 - Pokaz musztry paradnej halabardników i salwy z muszkietów - Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba- 16:00 - 16:50 - III pokaz żonglerki chorągwiami w wykonaniu: Pavane grupy chorągwiarzy z Węgier, Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba, Gwardii Gryfa z Wrocławia- 16:50 - Wspólny pokaz finałowy wszystkich grup chorągwiarzy i uroczyste zakończenie festiwalu

28-04-2013 23:08:06
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

Dla tych, którzy 5 maja będą chcieli spalić trochę kalorii:

5 maja (niedziela) o 12:30 w Parku Kultury w Powsinie na polanie przy dębie Hetman odbędzie się trening Boot Camp. Plenerowe ćwiczenia pomagają wyrzeźbić sylwetkę i spalić 800-1000 kcal w godzinę. Wstęp wolny.

Każdy może dołączyć bez względu na poziom kondycji. Boot Camp to forma treningu funkcjonalnego odbywającego się zawsze w plenerze - w lesie, w parku czy na plaży. Metoda Boot Camp została opracowana na bazie ćwiczeń żołnierzy armii amerykańskiej. Praca zespołowa uczestników zmienia ćwiczenia w zabawę, która w połączeniu ze świeżym powietrzem korzystnie wpływa na samopoczucie.

28-04-2013 23:09:20
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

A po treningu coś dla ducha czyli koncert w Amfiteatrze w Powsinie:

5 maja (niedziela) o 14:00 w Parku Kultury w Powsinie na scenie amfiteatru wystąpi zespół jazzowy "Old Timers", który powstał w 1965 r. w Warszawie. Wstęp wolny.

28-04-2013 23:10:10
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

A komu mało będzie koncertów 5 maja:

5 maja (niedziela) o 17:00 Dom Kultury Śródmieście zaprasza na koncert Jakuba Wociala "The Sound Of Musical". Gośćmi będą: Jagoda Bystrzycka, Łukasz Trochimiak, Agata Zacharska oraz Dorota Olewińska. Bilety: 10 zł.

Jakub Wocial w "The Sound Of Musical" zaprezen-tuje półtoragodzinną podróż po świecie musicalu, wykonując najważniejsze utwory tego gatunku z XX i XXI wieku, m.in.: "Music Of The Night" ("Upiór w Operze"), "Till I Hear You Sing" ("Love Never Dies"), "Bring Him Home", "Empty Chairs at Empty Tables" ("Les Misérables"), "On The Street Where You Live" ("My Fair Lady").

28-04-2013 23:11:25
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

Trochę później bo 19 maja gratka dla fanów egzotycznych rytmów:

19 maja (niedziela) o 17:00 w Amfiteatrze Parku Sowińskiego wystąpi zespół Balkan Sevdah Akustik grający muzykę melodyjną, pełną temperamentu i nastroju typowego dla południowo-wschodniego krańca kontynentu. Wstęp wolny.

28-04-2013 23:12:50
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

Dla fanów gór 10-12 maja Przegląd filmów alpinistycznych http://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy-i-wydarzenia/imprezy/413-xx-przeglad-filmow-alpinistycznych-im-wandy-rutkiewicz

28-04-2013 23:17:16
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

a po majówce można pójść do kina (Kino na obcasach w Multikinie) na "Przelotnych kochanków" Almodovara - 7 maja o 20.00

lub na pokaz slajdów o Gruzji w Południku Zero (Wilcza 25) 7 maja o 19.00 "Zapraszamy na pokaz zdjęć z Gruzji. Opowiadać będzie Adam Zegiel 50 kilometrów marszu niedostępnymi górami Kaukaz wzdłuż granicy z Czeczenią. Imponujące doliny, ośnieżone szczyty, rwące, lodowate strumienie, czyli... wielka przygoda! A potem... słynne skalne miasta, wizyta w muzeum Stalina, porośnięte pnączami lasy Lagodekhi, trekking do Jeziora Czarnych Skał i... bonus z serii "zrób to sam", czyli jak wykonać układ paliwowy przy użyciu butelki po gruszkowym napoju, gumowego wężyka i gałęzi..."

28-04-2013 23:20:25
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

9 maja o 19 Południk Zero zaprasza na terapię śmiechem: Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Bielskim, podróżnikiem, dziennikarzem i trenerem jogi śmiechu. "Nie zawsze dużo się śmiałem. Z dość poważnego dziecka przerodziłem się w całkiem poważnego dorosłego, skończyłem dwa kierunki studiów i spinałem się mocno by odsiedzieć swoje przy biurku. Mimo to, stale towarzyszyło mi przekonanie, że życie może być dużo bardziej lekkie i radosne. Doświadczeniem, które zmieniło moje życie była podróż do Indii, gdzie jako pierwszy Polak skończyłem kurs nauczycielski jogi śmiechu prowadzony przez twórcę tej metody - doktora Madana Katarię. Teraz propaguję tę metodę w Polsce, chcąc aby nasz kraj dołączył do czołówki najbardziej roześmianych państw świata. Opowiem Wam o treningu jogi śmiechu w Bangalore i wizytach w klubach śmiechu w Bangalore, Bombaju. Chętnie pokażę Wam jak spontanicznie rozkręciłem sesję jogi śmiechu w indyjskiej szkole i przedszkolu, a także jak trafiłem do najbardziej niezwykłej świątyni przy torach kolejowych w Bombaju. Mam wrażenie, że śmiech jest naturalnym darem Hindusów dla świata, co potwierdzają liczne zdjęcia mężczyzn, którzy prosili mnie bym sfotografował ich i zabrał ich uśmiech do Polski. W drugiej części spotkania zaproszę Was do praktyki jogi śmiechu. Mój blog: www.joginsmiechu.wordpress.com"

28-04-2013 23:22:03
Eirene • Piaseczno (mazowieckie), 32 lata

30 kwietnia (wtorek) o 19.30 w Pałacu Szustra ul. Morskie Oko 2: RadioJAZZ.FM, JazzPRESS, Warszawskie Towarzystwo Muzyczne oraz Dzielnica Mokotów zapraszają na koncert z okazji Światowego Dnia Jazzu. ANNA SERAFIŃSKA - Artystka jest laureatką licznych nagród, wyróżnień i stypendiów - m. in. I nagrody na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych Zamość ’94. Wiosną 2000. roku czytelnicy Jazz Forum przyznali jej tytuł Nowej Nadziei Polskiego Jazzu za rok 1999. W 2004 zdobyła I nagrodę oraz Nagrodę Publiczności na prestiżowym, międzynarodowym konkursie dla wokalistów jazzowych w ramach Montreux Jazz Festival, w lipcu 2006 zdobyła tytuł Lady Summertime Grand Prix i Nagrodę Publiczności) podczas międzynarodowego konkursu wokalistów jazzowych w Hammenlinie (Finlandia). Światowy Dzień Jazzu, który, począwszy od 2012 r., obchodzony będzie 30 kwietnia każdego roku, ma na celu zarówno podniesienie wiedzy o jazzie, jego korzeniach, stylach i oddziaływaniach, wyrażenie uznania dla jego twórców, ale przede wszystkim ukazanie wartości jazzu jako pięknej muzyki, dającej ludziom radość i satysfakcję. Wstęp wolny!

28-04-2013 23:24:00
Miriamus • Warszawa (mazowieckie), 37 lat

Włoska Gra Miejska

18 maja 2013, Włochy

Start: Hotel B&B, Al. Krakowska 193, godz. 11:00

Zasmakujcie klimatu lat czterdziestych w najlepszym wydaniu – idealnie dopasowane garnitury, wielkie pieniądze oraz mężczyźni, którym nie można się oprzeć. Fani kina Coppoli, wielbiciele kreacji Marlona Brando i Ala Pacino, jak również zwolennicy oryginału opowieści: książki autorstwa Mario Puzo znajda coś dla siebie.

Waszym zadaniem będzie odkrycie konszachtów pomiędzy bossami rynku rozrywkowego działającymi na terenie dzielnicy Włochy. Będziecie rozwiązywać kolejne sekretne zadania, poznając świat rozrywek miejskich takich jak kręgielnie czy paint ball. Cel - przejąć jak najszerszą kontrolę nad biznesem rozrywkowym w dzielnicy, a może i w całym mieście. Po drodze czeka jednak wiele wyzwań i łamigłówek, test z języka włoskiego w szkole English Bay a nawet zadania… aktorskie.


http://zwalcznude.pl/wloska-gra-miejska18052013-wlochy

11-05-2013 07:39:23

Coś na długi weekend...

2013-05-30: Muzea, które można w tym dniu zwiedzać bezpłatnie

Wstęp wolny w czwartek:• Dom Spotkań z HistoriąKrólikarnia - Muzeum Rzeźby im. Xawerego DunikowskiegoMuzeum Azji i Pacyfiku Galeria AzjatyckaMuzeum Cechu Rzemiosł SkórzanychMuzeum Drukarstwa WarszawskiegoMuzeum FarmacjiMuzeum Geologiczne PIGMuzeum Historii Polskiego Ruchu LudowegoMuzeum Historii Spółdzielczości w PolsceMuzeum KowalstwaMuzeum ks. Jerzego PopiełuszkiMuzeum Łowiectwa i JeździectwaMuzeum Ordynariatu PolowegoMuzeum PolicjiMuzeum PożarnictwaMuzeum Sztuki NowoczesnejMuzeum Uniwersytetu WarszawskiegoMuzeum WoliMuzeum Wydziału Geologii UWMuzeum X Pawilonu Cytadeli WarszawskiejPałac Myślewicki - Łazienki KrólewskiePałac na Wyspie - Łazienki KrólewskiePark w WilanowiePodchorążówka - Łazienki KrólewskieStara Pomarańczarnia - Łazienki KrólewskieWarszawskie Muzeum Chleba

15-05-2013 10:47:28

Multimedialny Park Fontann - pokazy fontann w sezonie 2013

W nowym show pojawią się elementy narracji przestrzennej: postać dyrygenta zestawiona zostanie z jego trójwymiarowym, laserowym odzwierciedleniem. Będzie on kierował nie tylko muzyką, ale i samymi fontannami, które wystrzeliwać będą strumieniami wody w określonym tempie i w wybranej kolorystyce. W warstwie muzycznej usłyszymy symfoniczne wykonania muzyki klasycznej, pojawi się też muzyka filmowa i elektroniczna.

Widowisko "Wodna symfonia" trwa około 30 minut i będzie je można obejrzeć w piątki i soboty od maja do września (w maju i wrześniu o 21:00, w czerwcu, lipcu i sierpniu o 21:30).

Harmonogram pracy Multimedialnego Parku Fontann (maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień):

Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek:- 8:30 - uruchomienie- 16:00-16:30 - wodne widowisko z użyciem wszystkich dysz (bez światła, laserów i muzyki)- 21:30-22:00 - wodne widowisko z użyciem wszystkich dysz i światła (bez laserów i muzyki)- 22:30 - zakończenie pracy

Piątek i Sobota:- 8:30 - uruchomienie- 16:00-16:30 - wodne widowisko z użyciem wszystkich dysz (bez światła, laserów i muzyki)- 21:30-22:00 - WIDOWISKO MULTIMEDIALNE (w maju i wrześniu w godz. 21:00-21:30)- 22:30 - zakończenie pracy

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, np. burzy lub porywistego wiatru widowisko multimedialne nie odbędzie się.

Wideo z tegorocznego pokazu otwarcia sezonu:

15-05-2013 10:49:11

Ruszyła budowa Parku Linowego Tarzanek w Parku przy Bażantarni. Park linowy będzie przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 3-12 lat. Planowany termin otwarcia parku to weekend 25 maja (sobota).

Park Linowy będą tworzyć dwa powietrzne tory o stopniach trudności łatwym i trudnym, umieszczone na wysokości 1,5 - 2,5 m nad ziemią. Powietrzna trasa będzie składać się z przeszkód o różnym stopniu trudności. Nad ziemią zamontowane będą m.in.: mosty, kładki, liany, tyrolka i huśtawki.

Całość wykonana będzie z atestowanych materiałów, a bezpieczeństwo w parku będzie zapewniać obsługa przeszkolona przez instruktora Polskiego Związku Alpinizmu.

Park będzie funkcjonował do końca października tylko w dni ciepłe i bezdeszczowe. Właścicielem parku jest firma Parki Linowe Ju-huu, która dzierżawi teren od Urzędu Dzielnicy Ursynów.

15-05-2013 14:36:23

Praga Południe jest pełna przedwojennych kamienic, kapliczek i zabytków. Na polach Kamionka niegdyś wybierano królów, a na Saskiej Kępie (dawniej: Kawczej Kępie) bawili się Sasi.

Nieco dalej na zachód od klucza dóbr kamionkowskich, na terenie należącej do magistratu Warszawy dawnej wyspy zwanej Kępą Solecką lub Kępą Kawczą, osiedli w 1628 r. osadnicy holenderscy dając początek osadzie zwanej Kępą Olęderską (Holenderską). Holendrzy założyli tu folwark, w którym hodowali bydło, a także prowadzili gorzelnię i postawili młyn, dochodząc w krótkim czasie do znacznej zamożności. Od XVIII wieku kępę tę zaczęto nazywać Kępą Saską z uwagi na dzierżawienie jej od 1735 r. przez króla Augusta III Sasa. Odtąd, przez 30 lat, była ona miejscem polowań i dworskich zabaw.

Co warto zobaczyć? Na pewno Rogatki Grochowskie, słynny budynek fabryki czekolady E. Wedel, Rezerwat Olszynka Grochowska, rzeźbę warszawskiej syrenki, pomnik Agnieszki Osieckiej, dom Witolda Lutosławskiego i wiele innych. Zaplanujcie spacer pod tym adresem - zachęca portal www.pragapld.waw.pl

Wyznaczono ciekawe trasy spacerowe dla zinteresowanych poznaniem bliżej tej części naszego miasta. WIĘCEJ


21-05-2013 12:38:07

Ruch metra zostanie wstrzymany za względu na dwie budowlane inwestycje: przełożenie torów za stacją Centrum i przebicie dwóch przejść podziemnych przy stacji Świętokrzyska - czytamy w serwisie gazeta.pl.Przez dwa miesiące pasażerowie od strony Kabat będą musieli wysiadać na stacji Politechnika, a ci jadący od strony Młocin - na stacji Ratusz Arsenał. Prezes Metra powiedział serwisowi, że jeśli uda się przyspieszyć odbiory techniczne, stacja Centrum będzie zamknięta krócej. Według niego bez przebudowy torów w tym miejscu nie da się sprawnie obsługiwać II linii metra z obecnej bazy na Kabatach. Z kolei podziemne przejście na stacji Świętokrzyska w przyszłości zapewni wygodne przesiadki.Zakres prac budowlanych w Centrum obejmuje demontaż dwóch starych rozjazdów, ułożenie nowych oraz instalację tzw. trzeciej szyny, która dostarcza pociągom prąd. Dodatkowo trzeba będzie zmienić systemy sterowania ruchem. Do tego dochodzą roboty przy stacji Świętokrzyska. Prace będą tu prowadzone zarówno pod, jak i nad istniejącym tunelem I linii. Wstrzymanie ruchu jest konieczne ze względu na bezpieczeństwo pasażerów. Tarcza Anna wydrąży drugi tunel pod tunelami I pierwszej linii w długi weekend z Bożym Ciałem (30 maja - 2 czerwca). Wtedy metro będzie kursować na dwóch oddzielnych odcinkach między Kabatami a Politechniką i od stacji Ratusz Arsenał do Młocin. Także w weekend z Bożym Ciałem tarcza Elisabetta przejdzie pod starymi kamienicami na Pradze. Na początku maja pierwszy tunel pod tymi domami wydrążyła juz tarcza Krystyna.

21-05-2013 12:39:41

Na Bulwarze Flotylli Wiślanej, przy Pomniku Sapera, powstaje nowa, letnia miejscówka! Na razie organizatorzy nie zdradzają, co będzie się tu działo, ale już w piątek zapraszają na imprezę otwarcia i ochrzczenia pomostu.

Już niebawem będziemy mogli się pochwalić resztą miejscówki. Czekamy na wszystkie części i elementy aby wznieść porządną "MARINĘ".

Szykują się ciekawe atrakcje: pływanie po Wiśle do zmroku, grill, bar-bus Jakie Taco, owocowe shoty i szereg dodatkowych atrakcji. O oprawę muzyczną zadbają Jealo (Niewinni Carodzieje) i Jedynak i Najar z Club Collab. Wszystko odbędzię się na 511 kilomerze Wisły przy pomniku Sapera. Start o godzinie 19:00!

KIEDY: 31 maja 2013 r., godz.19:00

GDZIE: Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej, przy Pomniku Sapera (MAPA)

WSTĘP: NIC

29-05-2013 12:38:10

Izakaya (Isakaya) to zbitka dwóch wyrazów: "zostań " oraz "sake". Właściwie nie trzeba więcej wyjaśniać. Sklepy (lub bary) typu Izakaya są niezwykle popularne w Japonii. Teraz pierwszy pojawił się w Warszawie, konkretnie naprzeciwko Hotelu Marriott i jest to, jak czytamy na stronie, trzeci lokal restauratorów Alicji i Alona Than.

Bar mieści się we wnętrzach Pasażu Lipińskiego w Alejach Jerozolimskich 61/63, wejdziemy tam od Emilii Plater).Izakaya oznacza jednak więcej niż zwykły pub. To miejsce, w którym możemy usiąść, odpocząć, zjeść coś niewielkiego, ale treściwego oraz - naturalnie - napić się alkoholu. Ceny. Sake (karafka) to przedział 15 - 30 zł, Niku Gyoza (pierożki japońskie z mięsem) za 14 zł, a słynny, japoński Okonomiyaki (placek) za 19. Zdjęcie menu znajdziecie poniżej.Izumi IzakayaAleje Jerozolimskie 61/63Godz. otwarcia: Pon. – czw. 10.00 – 22.00 Pt. 10.00 – 1.00, sob. 11.00 – 1.00, niedz. 11.00 – 22.00STRONA internetowa

04-06-2013 13:17:45

Na Mokotowie przy Czerskiej, w starym budynku po fabryce, otworzyła się nowa restauracja - Trzy Kolory. Znajdziemy tu kuchnię fusion, a więc różnorakie, czasem dośc odważne połączenia. Zjemy tu więc pierś kurczaka, faszerowaną kozim serem i suszonymi pomidorami w szynce parmeńskiej podaną ze szpinakowym gnocchi i warzywami. Lub stek z polędwicy wołowej z bekonem i konfiturą z czerwonej cebuli podany na puree z selera z pesto z pieczonych buraków. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ceny: Za dobry lunch, np. penne z łososiem (w czym specjalizują się Trzy Kolory) zapłacimy 18 zł. Zupy zaczynają się od 10 zł. Ceny w restauracji kształtują się w przedziale 18 - 35, a nawet 45 zł. Nie jest to tanio, jednak modne fastfoody robią się coraz droższe, a nie da się ukryć, że nie najemy się nimi tak, jak obiadem z trzech dań.Znajdziemy tu tez miły ogródek, a z myślą o najmłodszych gościach restauracja przygotowała specjalne menu, a także dodatkowe atrakcje w postaci kącika malucha w sali restauracyjnej oraz placu zabaw na zewnątrz. Jest możliwość rezerwacji (nie jest wymagana) można płącić kartą.Trzy Koloryul. Czerska 14Godz. otwarciaon – Pt.: 08.00 – 22.00, Sob. – Niedz.: 11.00 – 22.00STRONA internetowa (znajdziemy tam pełne menu)

04-06-2013 13:25:14
Kamawi • Warszawa (mazowieckie), 42 lata

Rusza plenerowe Kino Perła w Warszawie.

Seanse 5 dni w tygodniu do końca wakacji!

.

1 czerwca w sześciu miastach Polski wystartowało plenerowe nocne Kino Perła. Przez 13 tygodni, 5 dni w tygodniu, wyświetlane będą filmowe hity. Od środy do niedzieli o godzinie 19:00 / 20.00 odbywać się będą projekcje filmowe. Na wszystkie seanse wstęp wolny.

W stolicy filmy będą wyświetlane w dziedzińcu kamienicy przy ulicy Kredytowej 9.

A w wakacje także nad Wisłą.

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1882415,rusza-plenerowe-kino-perla-w-warszawie-seanse-5-dni-w,id,t.html#e4486b773c43fddb,1,3,5

 

07-06-2013 11:50:47

uż 21 czerwca pojawi się nowe miejsce - Multi-tap Chmielarnia. To kolejna mekka entuzjastów piwa. Dodatkowym atutem lokalu jest kuchnia, w której skosztujemy potraw opartych o tradycjną kuchnę tajską i nepalską. Szef kuchni jest NepalczykiemJak powiedział nam Mikołaj Dzierżanowski, jeden z właścicieli lokalu: wyselekcjonowaliśmy na początek 40 polskich i zagranicznych browarów, których piwa należą do najlepszych, zarówno pod względem walorów smakowych, jak i technologii produkcji. Co najważniejsze, w naszej ofercie nie znajdziemy marek popularnych w warszawskich pubach i sklepach wielkopowierzchniowych. Mamy perełki, które wywrócą do góry nogami podejście do piwa wśród warszawskich konsumentów.Co to oznacza w praktyce? W menu Chmielarni pojawią się piwa z takich browarów, jak Haust z Zielonej Góry, Pinta, Jan Olbracht, Ale Browar, Namysłów, Rodenbach, Tucher, czy St. Austell. "Każdy gość będzie mógł skosztować piwa o smaku, jakiego oczekuje i to nie tylko pod względem surowca wykorzystanego do jego produkcji, czy skali goryczy, ale i koloru oraz zawartości alkoholu.” – podkreśla Dzierżanowski.W Chmielarni jest aż 16 kranów z zimnym piwem. Ceny? Od 6 zł w górę. Lokale typu multi-tap zaczęły pojawiać się w stolicy. To dobrze, gdyż dotychczasowa oferta piwna pubów jest - delikatnie mówiąc - skromna.Multi-tap ChmielarniaUl. Twarda 42 (Wola)Pon - Czw.: 11:00 - 00:00Pt. - Sob.: 11:00 - 02:00Niedz.: 11:00 - 00:00STRONA internetowa

10-06-2013 11:07:47

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
eDarling PL