Speed-dating w remoncie w każdy czwartek


multipub • Warszawa (mazowieckie), 42 lata


SPEED- DATING & SINGLE PARTY W CZWARTKI W REMONCIE

Pierwsza impreza 11 października, wstęp wolny, start ok. 19:00, zapraszamy wszystkich (sala dolna remontu, nastrojowe stoliki, lampeczki, kwiaty).Potem w każdy kolejny czwartek.Zasady szybkich randek:

Na początku każdy uczestnik otrzymuje kartę z numerami i imionami uczestników płci przeciwnej. Panie zajmują swoje miejsca, a panowie dosiadają się. Po 5-8 minutach organizator daje sygnał panom, aby przesiedli się i zmienili partnerki. Randkowanie trwa do momentu, aż wszystkie pary będą miały okazję ze sobą porozmawiać. Jeżeli któraś z osób zrobi na Tobie pozytywne wrażenie, to po zakończeniu rozmowy zaznaczasz to na swojej karcie z listą osób. Po zakończeniu spotkania organizatorzy zbierają wszystkie karty uczestników, sprawdzają je i jeśli dwie osoby wzajemnie się sobie spodobały - następnego dnia otrzymują one maila imieniem i numerem telefonu drugiej osoby.

To jeszcze nie wszystko! Dla uczestników przewidziane są losowe nagrody niespodzianki, a także możliwość bawienia się w klubie po zakończonym randkowaniu, bowiem w klubie trwa cały czas Dyskoteka i Karaoke. Ilość miejsc ograniczona. Śpiesz się

Zapisy: speed-dates.pl w zakładce Warszawa lub na miejscu w klubieInfo na bottlefriend.plOpis imprezy klubowej:Dyskoteka: DJ Lexx prowadzi imprezę, dominuje muzyka lat 70' 80' oraz kawałki do tańczenia w parach.

Nie wszyscy muszą brać udział w randkowaniu. Większość gości woli tzw. podryw na parkiecie. Muzyka sprzyja nawiązywaniu znajomości. Wstęp na czwartkową dyskotekę jest przez cały wieczór wolny.

27-09-2012 10:44:08

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij