Poszukiwany lektor języka angielskiego


Sigma • Poznań (wielkopolskie), 40 lat

Znajoma prowadzi szkołę językową i szuka lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi (miejsce pracy Poznań).Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv to podam namiar.


Tak swoją drogą ciekawa jestem jakie by były wyniki ankiety co do wykonywanego zawodu osób zalogowanych na strefie. Mam wrażenie, że królują tu nauczyciele, lektorzy języków, przedszkolanki i ksiegowi.


25-09-2017 23:51:10

Na portalach kiedyś sobie robiłem statystykę dla Pań i jest ona jakby potwierdzeniem Twoich przypuszczeń: dominują nauczycielki, potem są pielegniarki/lekarki a księgowe to jakby trzecia w kolejności grupa

Ja jestem małorolnym rolnikiem

26-09-2017 13:52:21

Aritsu • Kraków (małopolskie), 44 lata

U mnie na studiach, dawniej królowało powiedzenie" Masz umysł powolny, idż na wydział rolny"

Z rolnikami, my dziewczyny, się nie umawiałyśmy

26-09-2017 20:47:39

A co studiowałaś to powiem co u nas na Politechnice mówiono o dziewczynach z innych uczelni.

O dziewczynach ogólnie to, że dzielą się na ładne , mniej ładne i te z Politechniki

Zrozumiałe, nie umawiały się bo gdy udało im się wyjechać do miasta topo studiach nie chciały wracać na wieś . Ale jak to mawiają, że wsi mozna uciec ale wieś zawsze z człowieka wyjdzie

pst. Ja studiowałem na Politechnice a oni mieli duże wzięcie , szczególnie u dziewczyn z ostatnich lat .

Na politechnice krążył dowcip. - Czym się różni balkon od humanisty? Balkon utrzyma rodzinę a z humanistom róznie bywa !!!

26-09-2017 23:46:35

Megi369 • Poznań (wielkopolskie), 44 lata

Ja bym się chętnie na wies przeniosła choćby i zaraz) Choć jestem z miasta to widać słychać i czuć To chyba tak już jest, że często ludzie z miasta marzą o wsi i na odwrót. Chociaż nie ma na to reguły.

03-10-2017 21:23:24

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij