Makijaż do pracy


sylwkaka • Augustów (podlaskie), 28 lat

Dziewczyny, co myślicie o makijazu do pracy? Dla mnie to standard. Zawsze nakładam podkład, tuszuję rzęsy, ewentualnie trochę kredki do oczu. Ostatnio kupiłam sobie w https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz szminkę w brzoskwiniowym odcieniu i usłyszałam od jednej ze znajomych w pracy, że jest to zdecydowanie zbyt mocne wydanie do pracy. Tez tak uważacie? Co dziennie rano widze w autobusie babeczki z czerwonymi ustami i nikt im nic nie mówi...

27-07-2017 13:21:44

Lattecafe • Leszno (wielkopolskie), 40 lat

Myślę, że to zależy gdzie pracujesz i czy lubisz się "malować". Ale jeśli pracujesz w biurze to jak najbardziej pewne standardy trzeba utrzymywać, podkład, puder żeby sie nie świecić, tusz są ok. ale ze szminką trzeba uważać, ja np. nie lubię pań w biurze z umalowanymi ustami, sama też używam tylko błyszczyku. Ale brzoskwiniowy, delikatny kolor nie powinien nikomu przeszkadzać.

28-07-2017 16:15:37

Dobranoc • Łódź (Łódzkie), 26 lat

U mnie jest różnie- tuszuję tylko rzęsy, bo nie mam czasu na więcej. Ale zazwyczaj nakładam te wszystkie damskie zabawki, bo sprawia mi to przyjemność. Flujd, korektor, róż, bronzer, cienie i mocno tuszuję rzęsy. Każdy ma inną pracę, w mojej przesada nie jest mile widziana, ale niechlujny wygląd również. Raz zdarzyło mi się iść z krwistoczerwoną pomadką na ustach, nikt nie powiedział mi, że nie wypada, sama też się tak nie czułam. Kwestia wyczucia.

19-08-2017 15:38:06

Elzbieta89 • Podlaski (podlaskie), 28 lat

U mnie również makijaż do pracy jest standardowy. Nie lubię poświęcać dużo czasu na makijaż, tym bardziej z rana. Podkład, puder, tusz i róż to u mnie podstawa. Ja nie mam nic przeciwko pomadkom i często lubię pomalować mocniej usta

21-08-2017 15:37:09

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij