Problem z zainteresowaniem moją ochotą.


Anita • Swarzędz (wielkopolskie), 48 lat

Masz rację Piter - rzeczywiście nie rozumiem co chcesz powiedzieć, bo przy tej ilości błędów ortograficznych oraz co najmniej dziwnej stylistyce i interpunkcji w Twojej wypowiedzi, bardzo trudno uchwycić jej sens. I proszę wskazać źródło Twoich informacji na temat ilości moich partnerów. Bo uznam Twoją wypowiedź za pomówienie.

03-06-2017 20:30:51

Mikos22 • Gdańsk (pomorskie), 46 lat

Użytkownik kika73 napisała:

Po drugie- z autopsji wiem że podrywać facetów wymagają Ci co zero męskości reprezntują, nie interesują mnie zniwieściale chłopy, niestety

To teraz wiem czemu jest tyle samotnych kobiet

Mam nadzieję, że większość kobiet rozumie różnicę między zachęceniem mężczyzny, a podrywaniem.

04-06-2017 09:59:59

Mikos22- oczywiście że jest różnica pomiędzy zachęcaniem, aprobatą, nawet jak ja to określam " zielonym światłem" dla mężczyzny, a podrywaniem, zdobywaniem. To my kobiety decydujemy o wielu rzeczach na tak lub na nie, ale pokaż mi choć 1 kobietę, która nie chciałaby być zdobywana. Ja takiej nie znam. To chyba atawizm jest

A dlaczego mówisz o samotnych kobietach, jest też tyle samo samotnych mężczyzn, a może sami - to wcale nie samotni?

04-06-2017 10:16:00

Mikos22 • Gdańsk (pomorskie), 46 lat

To był, żart. Skoro nie ma u nas zbyt wielu muzumanów to faktycznie tyle samo kobiet jest samotnych co mężczyzn. Ale wydaje mi się, że więcej jest kobiet poszukujących na stałe partnera niż na odwrót. Nie wiem czy się mylę, ale tak to wygląda.

04-06-2017 10:58:59

Widocznie kobiety nie chcą być na raz ha ha

Panowie moze przygody traktuja jako podbuwę pod swoją męskość. Ogólnie, w naszym wieku chyba większość szuka stabilizacji.

04-06-2017 11:21:42

piter69 • Gdańsk (pomorskie), 48 lat

Użytkownik Anita napisała: Masz rację Piter - rzeczywiście nie rozumiem co chcesz powiedzieć, bo przy tej ilości błędów ortograficznych oraz co najmniej dziwnej stylistyce i interpunkcji w Twojej wypowiedzi, bardzo trudno uchwycić jej sens. I proszę wskazać źródło Twoich informacji na temat ilości moich partnerów. Bo uznam Twoją wypowiedź za pomówienie.

wiesz Anita nie tylko ja popełniam błedy w pisowni,czytałem sporo wypowiedzi na Strefie i nie robiłem z tego jakieś chalo czasami musialem dwa razy przeczytać o co chodziło autorowi wpisu,nie jestem ideałem i wiem o tym i nie trzeba mi tego wypominać,przecię nie ma na strefie prawiczków ani dziewić bo to by oznaczalo coś nie chalo z daną osobą,to zrozum co miałem na myśli pisząc to co napisałem

04-06-2017 20:21:13

piter69 • Gdańsk (pomorskie), 48 lat

Użytkownik kika73 napisała:

Widocznie kobiety nie chcą być na raz ha ha

Panowie moze przygody traktuja jako podbuwę pod swoją męskość. Ogólnie, w naszym wieku chyba większość szuka stabilizacji.

skąd ty mozesz w ogóle wiedzieć co faceci robią zeby podbudować swoją męskość,nawet nie znasz przekoru spoleczenstwa w jakim żyjesz a wypisujesz bzdury,coś słyszałaś że w którymś kościele bija w dzwon ale nie wiesz po co to robią,są inne sposoby na podbudowę swojej męskości ale co ty wiesz w ogole o facetach?nic nie wiesz i nie wszyscy szukają stabilizacji na strefie to tego też nie wiesz chyba,więc napisz co ty wiesz i zobacz sie w lustrze jak wyglądasz zanim zaczniesz kogoś oceniać to dobra rada

04-06-2017 20:27:26

Piter, aleś Ty nerwowy chłopie

04-06-2017 20:44:05

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij