Wszystko, co musisz wiedzieć o Sylwestrze dla sing

To jest dyskusja do artykułu: Wszystko, co musisz wiedzieć o Sylwestrze dla singli


Kliknij tutaj, aby przeczytać artykuł

crisortega • Berlin (Niemcy), 46 lat

pytanko............czy w tym roku organizowany będzie szlwester na promie?pozdrawiam


10-12-2014 21:25:43

Stena Line organizuje co roku oczywiście bale na promie. Ale nie są to imprezy dedykowane singlom, więc spotkasz tam pary. Jeśli chcesz spotkać singli, to przejrzyj propozycje w różnych miastach i wyjazdowe imprezy sylwestrowe.

11-12-2014 15:50:52

pytanko..... czy w okolicach Starachowic, Radoma, Kielc są wolne miejsca dla sylwestra dla syngli, chciałybyśmy z koleżnkami wspólnie wybrać się na takiego sylwestra i wesoło rozpocząć nowy 2015r. ?

19-12-2014 22:32:06

Witam, może są jakieś imprezy karnawołowe

dla singli w Częstochowie?

28-12-2014 03:28:50

malaczarna59 • Mazowszany (mazowieckie), 57 lat

Bylam na balu sylwestrowym w Łodzi. Miejsce super, szczegolnie nocleg. Niestety organizacja nie bardzo. To, co piszecie w powyższym artykule trchę mija się z prawda. W Łodzi wszystko było na żywioł, było dużo więcej kobiet, było to trochę przygnębiające, ponieważ tak na prawdę zostawiono je same sobie, zabaw bylo bardzo niewiele, a takie z łapaniem za kostki, to trochę nie halo. Wbrew temu, co piszecie, już o godzinie nie znaliśmy się wszyscy. Coś zawiodło chyba. Zapomniałabym- muzyka też nie najwyższych lotów, dla młodych moze tak, ale było sporo osób troche starszych, ktorzy nie mają po prostu siły skakac jak młode kozy przez całą noc. Prosze wziąć moje sugestie pod uwagę. I jeszcze jedno, informacja o samoobsłudze w konsumpcji rownież nie dopisała. A już prowizoryczna szatnia to porażka- ten biedny chłopak dwoił sie i troił, miał prawdziwy chrzest, jak w wojsku. Oplata za bal nie była zbyt niska. Po balu rozmawiałam z kilkoma osobami, miały podobne odczucia.

Pozdrawiam

Mała

08-01-2017 21:06:52

To jest dyskusja do artykułu: Wszystko, co musisz wiedzieć o Sylwestrze dla singli


Kliknij tutaj, aby przeczytać artykuł

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij