Lifestyle

 • Odpisz 1% podatku. Wybieramy cel!

  Dodał/a: 15 Ostatni wpis od tommaso Lifestyle
  Odpisz 1% podatku. Wybieramy cel!

  Do końca kwietnia każdego roku osoby posiadające dochody są zobligowane  do złożenia deklaracji podatkowych. Podobnie jak w latach ubiegłych możemy w PIT-cie wskazać organizację pożytku publicznego i dokonać odpisu 1% podatku na jej rzecz. Obecnie odpis ten jest obligatoryjny, tzn. nawet jeżeli nie wskaże się w zeznaniu podatkowym konkretnej instytucji, 1% podatku tak czy inaczej trafi na konto jakiejś OPP. Tak więc odpis 1%, to dobry datek na dobry cel.

  Czytaj więcej →
 • Mężczyźni nie tańczą!

  Dodał/a: 70 Ostatni wpis od Garrotin Lifestyle
  Mężczyźni nie tańczą!

  Prawdziwi mężczyźni nie wychodzą na parkiet. Tak zdają się sądzić niektórzy spośród tych aspirujących do wspomnianego miana.

  Czytaj więcej →
 • Kumple do seksu

  Dodał/a: 77 Ostatni wpis od Garrotin Lifestyle
  Kumple do seksu

  Dziki seks bez zobowiązań? Erotyczne pragnienia spełniane na skinięcie palcem… czy – w najgorszym razie – na telefon? Facet, który zjawia się niby fantazja erotyczna na każde zawołanie? Dziewczyna, która pragnie po prostu roztopić się pod Twoim dotykiem i spełnić się we wspólnej rozkoszy podczas niezapomnianych nocy?

  Czytaj więcej →
 • Cztery pory roku Dnia Singla (na trzech kontynentach)

  Dodał/a: 5 Ostatni wpis od Dobry Duch Lifestyle
  Cztery pory roku Dnia Singla (na trzech kontynentach)

  Jaka data byłaby najlepsza na Dzień Singla? Wiosenna, by spotęgować radość wywołaną u wszystkich, niezależnie od stanu cywilnego i statusu na facebooku, przez pojawiające się  świeże listki? Jesienna, żeby zneutralizować obniżenie nastroju wywołane brakiem słońca? Uczestnicy forów netkobiety i ściąga.pl opowiedzieli się za majem.

  Niestety, żaden kalendarz nie podaje któregoś z majowych dni jako Święta Singla. Istnieją za to aż cztery inne daty do wyboru - i pięć tradycji świętowania.

  Czytaj więcej →
 • Cena małżeństwa

  Dodał/a: 117 Ostatni wpis od Upiornypodryw Lifestyle
  Cena małżeństwa

  Jak wynika z badań, zdecydowana większość młodych kobiet chciałaby wyjść za mąż, i to niekoniecznie dlatego, że męskie szowinistyczne społeczeństwo poddało je od dzieciństwa ukierunkowującemu treningowi (gumowy słodki dzidziuś, kuchenka, mebelki jak prawdziwe), ale raczej ze względu na to, że są bystre i widzą jak jest: małżeństwo jest układem dobrze zaspokajającym potrzeby kobiety.

  Czytaj więcej →
 • Anatomia randki

  Dodał/a: 11 Ostatni wpis od Noemi1789 Lifestyle
  Anatomia randki

  Czy randka to błahy i nieważny temat, niegodny uwagi badacza? Jak przekonuje Piotr Szarota, profesor w Instytucie Psychologii PAN, nic bardziej błędnego: W historii randkowania jak w soczewce odbijają się najważniejsze przemiany i trendy XX wieku. Randka to bowiem stosunkowo świeży wynalazek, związany z narodzinami społeczeństwa konsumpcyjnego w latach 20 XX wieku. 

  Czytaj więcej →
 • Dobry PoDatek - podziel się twoimi pieniędzmi

  Dodał/a: Lifestyle

  podatek_logo_120Do 2 maja podatnicy są zobligowani  do złożenia corocznych zeznań podatkowych. Podobnie jak w roku ubiegłym możemy w PIT-cie za 2010 rok wskazać organizację prowadzącą działalność społecznie użyteczną i dokonać odpisu 1% podatku na jej rzecz.


  Kogo warto wesprzeć? Co roku Strefowicze  proponują na forum stowarzyszenie lub fundację, do których mają zaufanie i które polecają:).

  Czytaj więcej →
 • Jestem singlem - ciągle źle wybieram...

  Dodał/a: 66 Ostatni wpis od Upiornypodryw Lifestyle
  Jestem singlem - ciągle źle wybieram...

  Jak dobrać właściwiego parntera? Gdyby odpowiedź była prosta, wszyscy mielibyśmy... prostą historię: poznanie nowego partnera/partnerki - ocena - decyzja - trwały związek. Niestety, tak nie jest i właśnie dlatego czytasz ten tekst;)! Często nie pomaga nam nawet doświadczenie, czyli ciężka, bolesna nauka na własnych błędach popełnionych w dotychczasowych związkach.

  Publikowany artykuł pochodzi z z największego portalu matrymonialnego MyDwoje.pl. Choć skierowany jest do singielek, tak samo dotyczy przecież panów z problemem złych wyborów partnerek. Portal MyDwoje.pl to miejsce, gdzie możesz liczyć na profesjonalny test doboru partnerskiego, który zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniej osoby.

  Czytaj więcej →
 • Czat singla - erotyczny z założenia?

  Dodał/a: 9 Ostatni wpis od Grzeszek Lifestyle
  Czat singla - erotyczny z założenia?

  Sieć to jedno wielkie biuro matrymonialne lub agencja towarzyska. I nie wierzcie temu, kto sądzi inaczej” – to teza, która stawia  Anna_33, jedna z osób, które zdecydowały się opowiedzieć o swym „czatowym” doświadczeniu autorom książki Zaczatowani. Czy faktycznie sieć służy singlom tylko do poszukiwania partnerów erotycznych? 

  Czytaj więcej →
 • Single i Internet

  Dodał/a: 5 Ostatni wpis od Kaziu Lifestyle
  Single i Internet

  Ludzie poznani w sieci są tacy sami, jak ci, których poznajemy, np. podróżując. A do podróżowania zachęca nas nie tylko pragnienie doświadczenia erotycznej przygody na szlaku ,ale ciekawość świata jako takiego i ludzi, którzy żyją w otoczeniu innym niż nasze. 

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij