Polecane artykuły

 • Mlaszczące genitalia albo do czego prowadzi patroszenie Morfeusza

  Dodał/a: Recenzje

  Wojciech Kuczok jest wytrawnym obserwatorem, potrafi równie oszczędnym, co uwodzicielskim i dobitnym językiem opisywać te szczególne zwroty akcji, którymi codzienność lubi zaskakiwać losowo wybrane jednostki. Zazwyczaj nabierają one wymiaru niespodzianki dopiero w wymiarze osobistego uwikłania, gdyż istota takich wydarzeń jak miłość, zdrada czy choroba objawia się właśnie w ich przeżyciu.

  Czytaj więcej →
 • Sylwester dla singli

  Dodał/a: Recenzje
  Sylwester dla singli

  Poznańscy single są zadowoleni ze swojego życia. Bawią się, spełniają, twórczo spędzają czas. Jak każdy, czasem czują się nieco samotni. Lubią spędzać Sylwestra w swoim gronie. Jesteś singlem? Ten tekst jest dla ciebie.

  Sprawdź teraz propozycje Sylwestra dla singli 2012/2013

  Czytaj więcej →
 • Prawie jak "Lejdis". "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" Mario Vargas Llosy

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od kama_ Recenzje

  Traf chciał, że recenzja ta powstaje w formie korespondencji z Paryża; traf inny chciał, że w drodze tu dzięki uprzejmości załogi autokaru nadrobiłem zaległości i obejrzałem, kultowy wśród lepszej połowy naszego kraju, film świeżej dość daty, jakim jest Lejdis Tomasza Koneckiego. Nie będę się rozpisywał o doświadczeniach estetycznych z tego faktu płynących, bo szanowne Czytelniczki film już w większości widziały po siedemnaście razy, a szanowni Czytelnicy słyszeli od tej czy innej pani siedemnaście przynajmniej razy, jaki to prawdziwy i dobry film - i ja, po osiemnaste, polemizować z tym tu i teraz nie będę.

  Czytaj więcej →
 • Singlowy stan świadomości

  Dodał/a: 1 Ostatni wpis od Nieznany Lifestyle

  Oczy ma, jeśli trzeba, raz modre, raz szare,
  Czarne, wesołe, bez powodu pełne łez.
  Śpi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na świecie.
  Urodzi mu czworo dzieci, żadnych dzieci, jedno.

  Czytaj więcej →
 • Poznaniacy dowiedzieli się kim jest singiel

  Dodał/a: 3 Ostatni wpis od Nieznany Lifestyle

  Singiel to najczęściej osoba, która w swoim pojedynczym życiu potrafi korzystać z różnorakich przyjemności, i której nie przeszkadza na co dzień to, że jest sama. Spotkanie w Markowej Knajpie na temat singli poprowadziła dziennikarka "Gazety".

  Czytaj więcej →
 • Kari Bremnes

  Dodał/a: Recenzje

  Kari Bremnes jest postacią niezwykłą na norweskiej scenie muzycznej, przez niektórych nazywana "najwybitniejszą pieśniarką północy". Obdarzona pięknym, zmysłowym głosem, który słuchaczowi daje wielką satysfakcję, autorka większości piosenek i napisanych do nich słów jest artystką o światowej klasie.

  Czytaj więcej →
 • Chet Baker Trio with Philip Catherine & Jean-Louis Rassinfosse

  Dodał/a: Recenzje

  Chet Baker, przez niektórych nazywany "białym Milesem", był jednym z najbardziej popularnych muzyków jazzowych na przestrzeni całej swojej kariery, od debiutu na początku lat 50-tych, aż do drugiej połowy lat 80.

  Czytaj więcej →
 • Caroline Henderson

  Dodał/a: Recenzje

  Czy można w Polsce zdobyć popularność rezygnując z występowania w plotkarskich programach telewizyjnych, tabloidowych gazetach czy też „pudelkowych” portalach internetowych? Caroline Henderson pokazuje, że można. Po kilkukrotnych wizytach na koncertach w Polsce w 2005 i 2006, po występach na Ladies Jazz Festiwal 2006 w Gdyni i festiwalu Jazz Na Starówce 2007 w Warszawie jest już wokalistką świetnie znaną jazzowej publiczności, choć trudno ją jednoznacznie przypisać tylko temu, jednemu gatunkowi muzycznemu.

  Czytaj więcej →
 • Atak naciągaczy: uwaga na be2.pl!

  Dodał/a: 4 Ostatni wpis od Wydrus Lifestyle

  W grudniu 2007 roku, gnany pragnieniem spotkania tej jedynej, postanowiłem wziąć los w swoje ręce i umieścić anons na porządnym serwisie randkowym. Z racji wcześniejszych doświadczeń z portalami typu iLove.pl, randki.o2.pl, sympatia.pl czy cafe.gazeta.pl postanowiłem wypróbować coś extra, za co może i trzeba będzie odpowiednio zapłacić, co jednak przesieje potencjalnych użytkowników i zostawi tych, którzy do sprawy podchodzą poważnie.

  Czytaj więcej →
 • Singielka kontra singiel. Stereotyp singli w polskiej prasie

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od Kaziu Lifestyle

  Od kilku lat w środkach masowego przekazu obserwujemy wzrost zainteresowania problematyką singli. Pod koniec lat 90' w Polsce zaczęto emitować bardzo popularne amerykańskie seriale o perypetiach życiowych singli, takie jak „Ally McBeal", „Sex w wielkim mieście", czy rodzimy serial „Magda M". Coraz częściej zaczęły ukazywać się  artykuły o singlach w prasie publicystycznej, kobiecej i magazynach on-line. Media zaczęły lansować pewien stereotypowy wizerunek singli - z jednej strony przypisując im wiele pozytywnych cech, z drugiej szereg negatywnych. Jaki jest, zatem wizerunek singla w polskiej prasie?**

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij