Polecane artykuły

 • Zmysłowy karnawał ? Możliwości, mity, nadzieje...

  Dodał/a: Lifestyle

  Sylwester za nami, nowe się zaczęło… Czy będzie lepiej, inaczej? Na pewno nie totalnie i nie w każdym względzie. Ale trochę? W niektórych punktach… może być lepiej! To już by było coś. Popularną i dość udaną metodą napędzająca dobry humor jest bezzwłoczne rzucenie się w wir karnawału, który zaczął się – uwaga – już po święcie Trzech Króli, a zakończy w tym roku 21 lutego.

  Czytaj więcej →
 • "Social Network" bierze wszystko

  Dodał/a: Lifestyle

  16.01. wręczono Złote Globy. Obyło się bez większych zaskoczeń. Statuetki dla najlepszego filmu, za  reżyserię,  scenariusz i  muzykę przypadły Social Network, filmowi, który opowiada  nie tyle o twórcach Facebooka, ale próbuje wspiąć się na  poziom refleksji o czasach, w których żyjemy i zasadach, które dziś rządzą ludzkimi relacjami. Mówi też o wszystkich, którzy do sieci trafiają, by szukać i odnajdywać nowych ludzi, ludzi znaczących, ważnych,  wszystkich tych,  których chcielibyśmy przenieść na naszą stronę ekranu.

  Czytaj więcej →
 • Z przygód singielki-dilerki, czyli Trawki sezon 4 (już na DVD)

  Dodał/a: Recenzje

  Ci, którzy zdążyli wcześniej poznać Nancy Botwin, mogą w tym miejscu wzruszyć ramionami. Z pewnością bowiem uzupełnili już domową DVD-tekę o wydanie czwartego sezonu kultowego serialu i wiedzą, co w Trawce piszczy. Ci wszelako, którym postać wyjątkowej matki dzieciom handlującej marihuaną na przedmieściach amerykańskiej metropolii jest jeszcze obca, stają przed wyjątkową szansą, by tę ciekawą i intrygującą znajomość zawrzeć teraz i to bez konieczności sięgania po wcześniejsze części popularnego serialu.

  Czytaj więcej →
 • Ale-BABKI! z modą od kuchni

  Dodał/a: Mówią o Strefie

  ale_babki_logo_200Dlaczego modelki muszą być tak młode, w czym się kryje sekret karier topmodelek i dlaczego muszą się zdrowo odżywiać? To tylko kilka z dziesiątków pytań, jakimi Ale Babki zasypały Agnieszkę Pilarczyk-Wesołek, właścicielkę agencji modelek HOOK.


  Organizatorami cyklu spotkań Ale-BABKI! byli Klub StrefaSingla.pl Poznań i Klub SARP.
  Artykuł oraz zdjęcia pochodzą z serwisu MojeMiastoPoznan.

  Czytaj więcej →
 • Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd

  Dodał/a: 1 Ostatni wpis od Ojciec Dyrektor Recenzje

  "To zupełnie niezwykła książka ze względu na treść i osobę autora...; oby zajęła ona stale miejsce na listach klasyki polskiego reportażu" napisał Ryszard Kapuściński w maju 2005 r. w liście do Wydawnictwa Sorus po przeczytaniu pierwszego (liczącego 152 strony) wydania "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd".

  Czytaj więcej →
 • Babski targ z szarlotką w tle

  Dodał/a: Mówią o Strefie

  ale_babki_logo_200To nietypowy widok na Starym Rynku w niedzielny wieczór: elegancko ubrane dziewczyny z okazałymi, wypchanymi torbami. Ale tak właśnie rozpoczęło się drugie spotkanie z cyklu ALE-BABKI!

  Organizatorami cyklu spotkań Ale-BABKI! byli Klub StrefaSingla.pl Poznań i Klub SARP.
  Artykuł i zdjęcia pochodzi z serwisu MojeMiastoPoznan.

  Czytaj więcej →
 • Piesio

  Dodał/a: Lifestyle

  To będzie Opowieść Wigilijna rodem z Dickensa. Po raz pierwszy zobaczyłam to coś kilka dni przed Wigilią w mojej rodzinnej miejscowości - siedziało w opuszczonej budzie trzęsąc się z zimna na kilkustopniowym mrozie.

  Czytaj więcej →
 • Sztuczydło na zamówienie! Kaktus w sercu

  Dodał/a: Recenzje

  Serial Twin Peaks bił rekordy popularności w latach 90-tych i zdobywał setki fanów w wielu krajach. Jego trzydzieści odcinków opowiadało o dochodzeniu w sprawie śmierci Laury Palmer - nastolatki pochodzącej z tytułowego miasteczka. Wielbiciele serialu mieli do dyspozycji również książkę - Sekretny dziennik Laury Palmer, który opisywał pięć ostatnich lat jej życia. Wielu widzów uwierzyło, że to Laura była autorem Pamiętnika.

  Czytaj więcej →
 • Romansując z przeszłością

  Dodał/a: Recenzje

  Niezwykłość książki "Dom na Kresach" Philipa Marsdena polega na tym, iż omawiając sprawy sentymentalne, jako że związane z dzieciństwem i młodością, nie jest ani sentymentalna, ani łzawa. Przenosi nas w świat przeszłości w sposób tak naturalny, prosty i wiarygodny, że aż zadziwiający.

  Czytaj więcej →
 • W poszukiwaniu namiętności

  Dodał/a: Recenzje

  "Ból kamieni" to romantyczna w treści, a realistyczna w formie opowieść o miłości. Myliłby się jednak ten, ko uznałby że jedynym rezultatem takiego połączenia może być romans sprzedawany w kioskach Ruchu czy też na dworcowych stoiskach z książkami.

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij