Polecane artykuły

 • Amerykańska afirmacja singlowania

  Dodał/a: Lifestyle
  Amerykańska afirmacja singlowania

  Jak się okazuje, w Stanach Zjednoczonych single to nie tylko grupa społeczna, ale i podmiot ruchu politycznego. Sprawdzamy, jak blogi pisane przez singli, dla singli i o singlach prezentują stan singlowy, związane z nim radości i problemy.

  Czytaj więcej →
 • Czar Murakamiego

  Dodał/a: Recenzje
  Czar Murakamiego

  Haruki Murakami jest specjalistą od bohaterów określonego typu. W jego książkach przeważają ludzie samotni z wyboru lub z racji okoliczności, trochę aspołeczni, ale nie buntowniczy. Sprzątanie i gotowanie wykorzystują w celach terapeutycznych; w zasadzie dobrze znoszą izolację, a nawet ją lubią, jednak na wpół świadomie szukają czyjejś bliskości. 

  Czytaj więcej →
 • Piękno kwestią kontekstu

  Dodał/a: Lifestyle
  Piękno kwestią kontekstu

  Amerykańscy (jakby inaczej) naukowcy prowadzą serię badań, mających dowieść, że lepiej nie stawać obok ludzi zasadniczo ładniejszych od siebie. Dotyczy to zwłaszcza ludzi, którzy nie są zbyt urodziwi, gdyż, jak się okazało, nie ma takiej maszkary, która by nie mogła wyglądać jeszcze gorzej.

  Czytaj więcej →
 • Wizerunek singla w Polsce

  Dodał/a: 9 Ostatni wpis od Elzbieta24 Lifestyle
  Wizerunek singla w Polsce

  „Nie siadaj na rogu, bo zostaniesz singlem…". To zdanie usłyszałam w pubie, podczas pokonferencyjnego piwa. Żeby było śmieszniej (czy może bardziej ponuro) wypowiedziała je osoba, która na tejże konferencji wygłaszała referat poświęcony słowu „singiel” i jego pochodnym, taki jak singlizm czy singlowanie. Słowa są nadal nowe i niektórym na ich dźwięk skóra cierpnie...

  Czytaj więcej →
 • Rodzina na swoim jednak dla singli

  Dodał/a: Lifestyle
  Rodzina na swoim jednak dla singli

  Jak donosi "Gazeta Prawna", zmiany w ustawie pozwolą, by z programu "Rodzina na swoim" skorzystać mogły również single. Chociaż program jest w fazie wygaszania i wnioski będzie można składać jedynie do grudnia 2012 roku, przez najbliższe półtora roku, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, marzenie o własnym mieszkaniu będą mogły ziścić również jednoosobowe bezdzietne rodziny.

  Czytaj więcej →
 • Bajki dla singli

  Dodał/a: 5 Ostatni wpis od Niezwykły Lifestyle
  Bajki dla singli

  Nadszedł czas na chwilę nostalgii… i powrotu do dzieciństwa. Kogo lubiliście, gdy byliście nieco młodsi, z kim i w jakim świecie przebywaliście jako radosne dzieciaki? Oto nasz (subiektywny i jak najbardziej dyskusyjny) ranking najfajniejszych singlujących bohaterów i bohaterek „bajek” z młodości.

  Czytaj więcej →
 • Single górą!

  Dodał/a: Lifestyle
  Single górą!

  … przynajmniej w Ameryce! Według danych opublikowanych przez Census Bureau  liczba gospodarstw małżeńskich spadła w zeszłym roku poniżej połowy. To epokowa zmiana – zgodnie komentują publicyści z amerykańskich mediów, drapiąc się jednocześnie po głowie i zastanawiając, gdzie się zapodziała tradycyjna amerykańska rodzina.

  Czytaj więcej →
 • Singiel na weselu

  Dodał/a: 68 Ostatni wpis od Patka123 Lifestyle
  Singiel na weselu

  Ślub przyjaciela/przyjaciółki lub członka rodziny powinien być radosnym wydarzeniem. A jednak wśród wielu temat budzi grozę… Singiel na weselu to postać szczególna. Samotnik przed weselem zawsze ma dylemat, czy powinien iść.

  A może nie iść? Czy wreszcie zdecydować się i siedzieć przy stole całą noc, znosić mniej lub bardziej nietaktowne komentarze dotyczące  braku życiowego partnera albo wymowny brak tychże komentarzy? Nie iść i urazić krewnych czy znajomych?

  Czytaj więcej →
 • Czego pragną mężczyźni?

  Dodał/a: Lifestyle
  Czego pragną mężczyźni?

  Potrzeba podobania się jest wewnętrznym dążeniem większości ludzi – twierdzą socjologowie, psychologowie..., ba – nawet biolodzy! Dale Carnegie, autor książki „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", zarobił krocie na swoim poradniku, źródle wskazówek jak przypodobać się innym. 

  Czytaj więcej →
 • Jazda konna - poradnik przed pierwszym razem...

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od ania27 Lifestyle
  Jazda konna - poradnik przed pierwszym razem...

  Ci z Was, którzy mają pierwszy raz za sobą, znają to cudowne uczucie. Być może nawet we śnie przypomina się Wam melodyjny ruch, uczucie ciepła, prędkość i harmonijna gra mięśni...

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij