Rok 2015 już za:|2015 rok już od:
Poleć znajomym:

Single i Sylwester

Dodał/a:

24-10-2011

Dla tych, którzy preferują kameralne formy świętowania, ciekawe mogą wydać się alternatywy dla tradycyjnej imprezy. Dla amatorów filmu miłą odmianą może być też spędzenie Sylwestra w kinie; wiele kin organizuje maratony filmowe. W dużych miastach pewną atrakcją są też koncerty w centrum miasta.

Sylwester to nie impreza jak inne, ale najważniejszy dzień w roku – symbolicznie otwierający rok, który nadchodzi. Duża część z nas formułuje wtedy postanowienia noworoczne (których zwykle nie dotrzymujemy – ech, życie… ale w ten jeden szczególny dzień wydaje nam się, że tym razem da się wszystko zmienić i zacząć od nowa…). Często mamy więc wygórowane oczekiwania co do Sylwestra jako imprezy, na której mamy obowiązek bawić się wyjątkowo dobrze.  Przypominam sobie mojego Sylwestra sprzed kilku lat, kiedy to z koleżanką zaliczyłyśmy kilka domówek, biegając po mieście z imprezy na imprezę w poszukiwaniu tej wyjątkowej. Oczywiście żadna nas nie usatysfakcjonowała, i ostatecznie byłyśmy zmęczone i rozczarowane. Lepiej więc może nie przesadzać z oczekiwaniami; impreza sylwestrowa, jak każda, może się nie udać, albo być przeciętna. 

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

Świąteczne centrum kuponów


REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
eDarling PL
Zamknij