Poleć znajomym:

Single i Sylwester

Dodał/a:

24-10-2011

Dla tych, którzy preferują kameralne formy świętowania, ciekawe mogą wydać się alternatywy dla tradycyjnej imprezy. Dla amatorów filmu miłą odmianą może być też spędzenie Sylwestra w kinie; wiele kin organizuje maratony filmowe. W dużych miastach pewną atrakcją są też koncerty w centrum miasta.

Sylwester to nie impreza jak inne, ale najważniejszy dzień w roku – symbolicznie otwierający rok, który nadchodzi. Duża część z nas formułuje wtedy postanowienia noworoczne (których zwykle nie dotrzymujemy – ech, życie… ale w ten jeden szczególny dzień wydaje nam się, że tym razem da się wszystko zmienić i zacząć od nowa…). Często mamy więc wygórowane oczekiwania co do Sylwestra jako imprezy, na której mamy obowiązek bawić się wyjątkowo dobrze.  Przypominam sobie mojego Sylwestra sprzed kilku lat, kiedy to z koleżanką zaliczyłyśmy kilka domówek, biegając po mieście z imprezy na imprezę w poszukiwaniu tej wyjątkowej. Oczywiście żadna nas nie usatysfakcjonowała, i ostatecznie byłyśmy zmęczone i rozczarowane. Lepiej więc może nie przesadzać z oczekiwaniami; impreza sylwestrowa, jak każda, może się nie udać, albo być przeciętna. 

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij