Poleć znajomym:

Latawiec Event&Partner Ambasadorem Klubu strefasingla.pl w Warszawie

Dodał/a: 9 Ostatni wpis od Jano66
Latawiec Event&Partner Ambasadorem Klubu strefasingla.pl w Warszawie

"Latawiec Event & Training" to firma z tradycjami. Założona w 1996 roku przez Agnieszkę Nadstawną, zarządzana jest przez nią nieprzerwanie do dziś. Latawiec zajmuje się kreacją i organizacją wydarzeń firmowych oraz szkoleń dla biznesu oraz otwartych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, a także treningów rozwoju osobistego.


W roku 2012 firma Latawiec Event & Trainig została Ambasadorem Klubu  strefasingla.pl na terenie Warszawy.

 

Latawiec łączy w swoich eventach doświadczenia trenerów i coachów oraz  event managerów - i takimi współpracownikami otacza się Agnieszka Nadstawna. Ona sama - jak mówi - miksuje w swojej pracy blenderem własnego projektu swoje 3 swoje obszary zawodowe: event, edukację i media, wraz ze swoimi zainteresowaniami którymi jest obszar kultury i sztuki.

Agnieszka Nadstawna:

Agnieszka NadstawnaPierwszą imprezę dla singli wymyśliłam około 7 lat temu. Wtedy także byłam singlem i wraz z innymi znajomymi singlami z branży eventowej oraz obszaru działań w kulturze zauważyliśmy, że druzgocąca większość weekendowych imprez dziennych w Warszawie dedykowana jest dzieciom i rodzinom. Ponadto atrakcyjne lokale gastronomiczne przestawiły się na politykę prorodzinną - i w weekend praktycznie nie można było wtedy zjeść obiadu w restauracji bez sąsiedztwa kącika animacji dla dzieci.

 

Wtedy wymyśliliśmy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy" - plenerową imprezę dla dorosłych ze specjalnymi atrakcjami dla singli (który w roku 2013 zrobimy już po raz piąty).

 

W roku 2011 zostałam współautorką polskojęzycznej audycji muzycznej "Muzyczne Motywacje" w irlandzkim radiu Near FM, gdzie kilka spośród 50 odcinków tej audycji zaadresowaliśmy specjalnie dla singli. Wcześniej połączyła mnie jeszcze "singlowo-eventowa" współpraca z hotelami.

 

I tak doszło wreszcie do "mariażu" mojej firmy Latawiec Partner Event & Training z portalem strefasingla.pl.


Czytaj więcej o Agnieszce Nadstawnej 

 

Singiel to nie jest stan cywilny ani cecha charakteru - singlem się nie jest, tylko się bywa. Ja bywałam singielką wielokrotnie w swoim życiu, przyjaźnię się z singlami i pracuję z nimi i dla nich od lat. Rozumiem potrzeby warszawskich singli w każdym wieku, których mamy w stolicy według Powszechnego Spisu Statystycznego 270 000 - a liczbę tę stanowią tylko osoby powyżej 30 roku życia mieszkające samotnie i zameldowane we własnych mieszkaniach.

 

Szacuje się, że singli mieszkających z rodzicami oraz w wynajętych mieszkaniach jest w Warszawie jeszcze drugie tyle. Liczę, że moje grono znajomych, współpracowników i klientów powiększy się w niedługim czasie o znaczną ich część.

Zapraszam, spotkajmy się!

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Jano66 #1

W swej naiwnosci myslałem że abasadorem, to powinna byc jakaś znana osobowość..sportowiec..celebryta..w stylu Siwiec czy oryginał jak Skiba..czy znany polityk prowincjonalny jak Kononowicz..

..ale Latawiec Event..'ucząc bawi i bawiąc uczy'..tam pewnikiem humaniści z zacięciem pedagogicznym pracują..pożyteczna inicjatywa..chyba

  28-01-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar 777gosia #2

Pomysł dobry - ściągnijmy tu Skibę Z tego , co wiem to nie ma tam samych humanistów z zacięciem pedagogicznym Fajne imprezy potrafią zorganizować - dlatego korzystajmy Jak wiadomo sami wymyslamy sobie różne spotkania , ale jak nam coś "podają na tacy" to az grzech nie brać

  28-01-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar amistad #3

Nie chcę Skiby!  Co to właściwie jest ten ambasador marki/firmy? I jak się ma do ambasadora-dyplomaty? Bo właśnie stwierdziłam, że nie wiem.

  01-02-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Jano66 #4

Rezygnuję dobrowolnie z N. Siwiec jako ambasadorki, jeżeli tylko ktoś wyjaśni o co w tym chodzi

  01-02-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Klub WARSZAWA #5

Cześć, z przyjemnością wyjaśnię-rozjaśnię. Ambasador to przedstawiciel na "obcym" terytorium :-) Nie tylko w polityce :-) Strefa ma zarząd i większośc działań w Poznaniu. Strefa tworzy KLUBY w duzych miastach które służą spotkaniom w realu. Istnieje KLUB POZNAŃ i KLUB WROCŁAW. Własnie powstał KLUB WARSZAWA - i na tym terenie zarządza nim firma Latawiec Partner Event & Training którą reprezentuję. A więc "Latawiec" został partnerem "Strefy" do działań w realu na terenie Warszawy. Na tym to polega.

Strefa zachęca do sotkań w realu. Wydarzenia zakładacie Wy sami, Strefowicze, i wydarzenia organizują także kluby - na tę chwilę w 3 miastach.

Dodatkowe info dla zainteresowanych:

http://warszawa.olx.pl/nowe-imprezy-dla-singli-klub-warszawa-strefasingla-pl-iid-474914748

Agnieszka Nadstawna, Klub Warszawa

  08-02-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Klub WARSZAWA #6

Użytkownik jankol66 napisał:

..ale Latawiec Event..'ucząc bawi i bawiąc uczy'..tam pewnikiem humaniści z zacięciem pedagogicznym pracują..pożyteczna inicjatywa..chyba


Latawiec ma historię eventową od 1996 roku gdy został założony, i ok. 10-letnią - szkoleniową i edykacyjną, odkąd ten obszar właczył do swych działań. Humaniści - owszem. Doświadczeni profesjonaliści - owszem. Trenerzy o coachowie - owszem. A ja dodatkowo jestem arteterapeutą co oznacza, że komunikuję ludzi przez sztukę. Nie zawiedziecie sie - tylko wpadajcie na imprezy aby się nie zawieść ;-)

Agnieszka, Klub Warszawa


  08-02-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Klub WARSZAWA #7

Użytkownik 777gosia napisał:

Z tego , co wiem to nie ma tam samych humanistów z zacięciem pedagogicznym Fajne imprezy potrafią zorganizować - dlatego korzystajmy Jak wiadomo sami wymyslamy sobie różne spotkania , ale jak nam coś "podają na tacy" to az grzech nie brać


Dzięki 777gosia za dobre słowo. Bardzo zgrabnie ujęłaś to na czym polega nasza praca: serwujemy Wam na tacy możliwośc spotkania się w realu na różne sposoby. Oferta - począwszy od sylwestra 2012/2013 gdy rozpoczął działalnośc KLUB WARSZAWA - pokazuje że mamy swoim portfelu rózne możliwości.

Teraz czekamy na Waszą reakcję, by planować imprezy dalej: zaprosilismy Was już na party, do kawiarni, na kurs tańca, na szkolenie o kształtowaniu wizerunku za pomocą perfum 8.03), od kilku tygodni - już regulanie na gry (co 2 poniedziałek), od 1 marca także regularnie do kina (oferta kinowa zostanie opublikowana w najbliższych dniach).

Mamy opracowany plan na wiele miesięcy do przodu - m.in spotkanie fanów Depeche Mode 25 lipca (w dzień koncertu na Stadionie Narodowym), grę miejską, wspólne obiady w restauracji, fitness, szkolenie z wizerunku w internecie i inne...

I teraz czekamy na Wasz feed back, czkeamy na info - co Wam się podoba, czego potrzebujecie, co dalej. W evencie i edukacji na nic doświadczenia i kreatywnośc pod samo niebo (na brak których nie narzekamy zresztą) - gdy nie ma informacji zwrotnej.

Czekamy więc na Wasze opinie, sugestie.

Dokładnie tak jak podczas wczorajszego spotkania w Batidzie - gdzie miałam okazję dowiedzieć się co Wy na to wszystko. I dziękuję za to, bo każda taka informacja umozliwia lepsze działanie. Piszcie maile, dzwońcie śmiało.

Najbliższa impreza to DZIEŃ SINGLA 15.02. Bądźcie z nami!

Miłego dnia.

Agnieszka, Klub Warszawa

  08-02-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar dubdub69 #8

A Kraków?

Nic z tego nie rozumiem, artykuł ewidentnie sponsorowany moim zdaniem. Jestem nowym urzytkownikiem owszem ale nie dzieję się wiele, lepiej się poyżalać.

  31-07-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Jano66 #9

no właśnie - a Kraków ?

  31-07-2013 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij