Poleć znajomym:

Instytut Psychologii Płci - Grzegorz Kordek

Dodał/a:
Instytut Psychologii Płci - Grzegorz Kordek

Grzegorz Kordek Instytut Psychologii Płci portretGrzegorz Kordek to mężczyzna, który jako jedyny w Polsce został osobiście przeszkolony przez Johna Gray’a, autora bestsellera „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorki bestsellera „Płeć Mózgu”.

Współtwórca spektaklu koedukacyjnego „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus”. Coach, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. Swoje umiejętności i wiedzę doskonalił na szkoleniach u światowej sławy specjalistów i ekspertów (m.in. Eric Robbie, Frank Farrelly, Anthony Robbins i in.).

W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod. Posiada bogate doświadczenie wspiera rzetelną wiedzą i wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Grzegorz Kordek jest obecnie prezesem Instytutu Psychologii Płci oraz członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce.

 

Opinie na temat sensów Grzegorza:


Godny polecenia warsztat w bardzo przystępnej luźnej formie. Polecam bo często zapominamy, że męski i kobiecy mózg funkcjonuje zupełnie inaczej. Myślę, że warto jest zrozumieć jak myśli odmienna płeć – to eliminuje niepotrzebne konflikty w codziennym życiu.
Kasia


Po spektaklu w Poznaniu 15.03.2012 byłam i jestem bardzo zadowolona.
Rewelacyjne spojrzenie na relacje damsko-męskie – dowcipnie, realistycznie ale z przymrużeniem oka. W trakcie show wszyscy śmiali się
do łez. Świetne przykłady żywcem z życia wzięte. Wprost nie mogę się doczekać kontynuacji ( Jak rozmawiać z „chłopem jełopem”)  ))
Na pewno wybiorę się z większą grupą znajomych.
PaulaŚwietna zabawa zarówno dla par jak i singli. Polecam wszystkim!!!!

 

Świetnie się bawiłem. Szczególnie w sytuacjach, kiedy była mowa o mnie:)To niesamowite jak powielamy te same wzorce zachowań. To co wyniosłem, to zwracanie uwagi, żeby nie pomagać żonie w rozwiązywaniu jej problemów. To bezskuteczne. Zawsze odrzuci wszystkie pięć propozycji:)
Wg mnie seans powinien odbywać się w każdym mieście 2 razy pod rząd. Na drugi przyjdą ludzie z polecenia tych, co byli na pierwszym.
Jarek


Witam, Byłam na show p. Grzegorza w Łodzi. Rewelacja!!! Ja nazwała bym jednak spotkanie nie show a raczej szkoleniem z obsługi faceta:) I tak to będę nazywać. Wszystkie spostrzeżenia i uwagi dot. facetów i nas jak w 100% prawdziwe i trafione. Brak mi słów by ująć to słowami, w każdym razie Polecam Polecam Polecam. P. Grzegorz niesamowity (chętnie bym z takim facetem poszła na randkę-mało jest takich facetów. Emanuje od niego ciepełko i niesamowita energia!! P. Grzegorzu pozdrawiam;))Trzymam kciuki za sukces i powodzenie w realizowaniu pomysłu-jest świetny, super i nietuzinkowy. Będę rozgłaszać gdzie to tylko możliwe:)
Karolina


Wiat… byłam na spektaklu w klubie studenckim Arka w Krk. Spora dawka śmiechu i wiedzy, która warto zapamiętać i zastosować w codziennym życiu – powoli wdrażam to  i jest ok!
ona133


Witam.
….Jestem zdumiona ….gdyż porady aczkolwiek dopiero teraz tak oczywiste po spotkaniu z Grzegorzem na Scenie Muzycznej w Gdańsku dotyczące facetów DZIAŁAJĄ- wdrażane nie tylko w ognisku domowym ale i w pracy wśród współpracowników….. niesamowite .Dziękuję
Polecam oba spektakle byłam z koleżanką z pracy do dziś śmiejemy się na wspomnienie naszego wypadu z kultura (jak go określiłyśmy) Zastanawiamy sie nad założeniem zeszytu do punktacji naszych kolegów ,gdyż gubimy się od nadmiaru pozytywnych relacji z nimi…… najprostsze metody czynią cuda
Grzegorz bardzo dziękujemy.
Renia


Nawet jeśli sądzisz, że znasz już prawdy przedstawione w spektaklu, to i tak jest to show dla Ciebie, bo przypomina, podkreśla, to o czym na co dzień zapominamy ,no i zawsze znajdzie się coś czego jeszcze nie odkryłaś/eś:) Super atmosfera w połączeniu z lekcją życia i duuuużą dawką humoru:):):) Polecam moim znajomym i Wam również
A


Rewelacyjna zabawa. Straciłam głos od głośnego śmiech, pisku i odpowiadania na kierowane do publiczności pytania prowadzącego, który jest rewelacyjnym facetem ze sporym dystansem do samego siebie.
Psychologia w przezabawnej formie. Proste – często oczywiste – prawdy dotyczące kobiet, mężczyzn, naszych emocji, zachowań i relacji w związkach zaserwowane w zabawny, lekki, ale zaskakujący i skłaniający do refleksji sposób.
Świetnie się bawiłam. Polecam. Gratuluję i dziękuję.
Anek


Spektakl jest koedukacyjny i śmieszny to naprawdę fajne połączenie. Bawiłam się przednio a do tego wyciągnęłam wnioski dotyczące związku. Polecam zarówno jeśli chcecie usłyszeć co myśli i jak funkcjonuje płeć przeciwna, jak i po prostu macie chęć się pośmiać
Dora


Moje refleksje po wczorajszym spektaklu? … to dosłownie niezwykłe, że Grzegorz Kordek pojawił się ze swoim spektaklem, dokładnie w tym momencie mojego życia, w którym potrzebuję konkretnego spojrzenia na relacje damsko-męskie w swoim związku, kiedy potrzebuję przejrzystej oceny swoich potrzeb, pragnień i celów. … jako kobieta, która chciałaby być szczęśliwa … prawdziwie szczęśliwa.. i kochana.Wiele „życiowych” treści zawartych w spektaklu było mi znanych, ale zabawna i bardzo logiczna formuła prowadzącego pozwoliła mi na dokonanie pewnych podsumowań, wyciągnięcie wniosków, co zawsze w każdym związku co jakiś czas jest bardzo potrzebnePanowie, tak, to przedstawienie jest właśnie przede wszystkim dla Was, abyście lepiej poznali nas kobiety, abyście zrozumieli nasze potrzeby, nasze pragnienia, … a zapewniam, że korzyści z tego będą czerpały obydwie strony
J


Byłam, widziałam i fantastycznie się bawiłam. Na spektakl wybrałam się z siostrą, która sprezentowała mi wejściówkę na moje kolejne urodziny. Temat relacji damsko-męskich jest ciągle na czasie budząc wiele emocji, co było widać 26 kwietnia. Podobnie jak dzieci uczą się poprzez zabawę tak i my w tym humorystycznym przekazie mogliśmy wspólnie odkrywać prawdę o nas samych. Wiemy już dlaczego zdarza się, że mężczyzna nic nie mówi, a kobieta mów bez przerwy. Oj dało do myślenia. Polecam. Pani z I rzędu:)
Ania


Byłam 26 kwietnia w Katowicach. Pan Grzegorz pokazuje niby banalne a jednak różnice, których na co dzień sobie nie uświadamiamy pomiędzy kobietą a mężczyzną. Dzięki temu dopiero zrozumiałam skąd tyle moich problemów z mężczyznami. Może gdybym to wiedziała wcześniej moje życie inaczej by się potoczyło. W każdym razie teraz na pewno będę tą wiedzę wykorzystywała w relacjach z obecnym partnerem. Przy tym wszystkim to świetna rozrywka, ponieważ prowadzone w lekki, zabawny sposób. Dziękuję za miły wieczór:)
Dominika


Panie Grzegorzu!
Efekty zauważyłam już po wyjściu z seansu!
Naprawdę polecam każdemu. Tak jak już ktoś wspomniał wcześniej, niby się wszystko wie, ale… Nie stosujemy tego w codziennym życiu. Jednakże po terapii wszystko się rozjaśniło, zauważyliśmy co było nie tak, jak to naprawić. W życie weszły pkt, jaskiniaPozdrawiam gorąco i czekamy na następny seans dla kobietek!
Ara


Witam. Byłam na seansie w Poznaniu 26-01-2012. Podobało mi się, prowadzący Pan Grzegorz umiejętnie ,w sposób bardzo bezpośredni wytworzył sympatyczną atmosferę i 2 godziny minęło niezauważalnie. dobre rady, trafne spostrzeżenia i wszystko na wesoło. Polecam zwłaszcza młodym paniom, które dopiero uczą się być w związku z mężczyzną. Dla mnie ta „lekcja” była w dużej mierze potwierdzeniem prawd, do których sama doszłam metodą prób i błędów w długoletnim stażu małżeńskim (39 lat).Panu Grzegorzowi gratuluję pomysłu i skuteczności, a wszystkim paniom polecam jako przyjemne i pożyteczne spędzenie wieczoru.
Zofia


Witam, byłam na spotkaniu w Szczecinie. Jestem pod wrażeniem jak Pan Grzegorz trafia w sedno sprawy. Myślę, ze takich show powinno być więcej bo mogą dużo pomoc w dzisiejszych ciężkich czasach. Takie uświadomienie nam potrzeb partnera budzi chęć walki o własny związek. Po takim spotkaniu nie trzeba nic dodawać. Wystarczy wzajemne zrozumienie.
Gosia


Poznań – świetnie przedstawione relacje pomiędzy kobietą i mężczyzną . W sposób zabawny pokazane jak zrozumieć drugą połowę . Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na koniec przychodzi zrozumienie o co tak naprawdę chodzi naszemu partnerowi . Chętnie wybrałabym się jeszcze raz . Tym razem z drugą połówką
K-LA


Bardzo inspirujące spotkanie sygnalizujące oceany interesujących tematów. Otwierające oczy na nieznane fakty wynikające z uwarunkowań genetycznych człowieka. Prowadzone w sposób zapewniający komfort psychiczny i wygodę uczestników
Agnieszka


Myślałem, że będę wstanie przewidzieć program show. Wszystko wydawało się oczywiste (zgodnie z zapowiedziami programu) – podobnie jak związek z moją kobitką. Jednak prowadzący potrafił mnie zaskoczyć, albo: nazwać rzeczy po imieniu. Kordek przypomniał mi jak fajnie może być – gdy obydwie połówki się rozumieją. Wszystko z życia wzięte – najważniejsze, że na wesoło. Bawiłem się wspaniale. Sala była pełna – nikt nie wychodził z ponurą miną. Warto iść.
Paweł z Poznania


Niektórzy mogą nazwać to spektaklem, niektórzy przedstawieniem. Ale każdy kto był tam powie, że to jest coś więcej. Jest to więcej niż sposób na zrozumienie kobiet i mężczyzn, jest to coś co potrafi odbudować związki, a dobre jeszcze bardziej ulepszyć. Z pełnią humoru wyjaśnione są podstawowe zasady funkcjonowania związków, a także jak sobie radzić w trudnych sytuacjach. Najlepsze jest to, że to widz decyduje w jakim kierunku potoczy się show. Polecam dla każdego!
Endriu


„Witam. Byłam 9 grudnia na spotkaniu drugi raz(zabrałam ze sobą całą gromadkę znajomych) i nie zawiodłam się. treści przekazywane są przejrzyście i trafiają, i Pań, i do Panów. Rady ,które wynosi się z takiej sesji sprawdzają się na całej lini. Gratuluję pomysłu. Oczywiście zobaczymy się 9 stycznia. Pozdrawiam.”
FANKA PRAKTYK


REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością- polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!
EWA- Poznań


Seans Poznań;
…z zachowań z natury oczywistych, można wyczytać mechanizm naszego działania-otwiera oczy i umysł na fakty ,które nas do tej pory bolały ,po co sie dręczyć? To nie tylko o związkach ja dowiedziałam sie wiele o sobie, jak i również znalazłam receptę na zakończenie bezpiecznego romansu bycia singlem.
Monika


Byłem uczestnikiem seansu w Łodzi. Po niezbyt udanym początku (widać było nerwy prowadzącego) z każdą minutą wydarzenie nabierało rumieńców. Publiczność śmiała się do łez. Prowadzącemu udało się wciągnąć większość osób do wspólnej zabawy. Osoby wybrane do inscenizacji fantastycznie dały sobie radę  Zdecydowanie polecam ten show. Naprawdę można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o sobie i partnerce
Dziękuję prowadzącemu za solidną dawkę śmiechu !
Łukasz


fantastyczny sposób rozumowania no i przede wszystkim „tłumaczenia” zachowań obojga płci…. wszyscy widzimy i czujemy różnice, wydaje nam się to banalnie proste… ale!!!bez improwizowanych scenek z życia wziętych można byłoby dłuuuugo tłumaczyć!!!  gratulacje Panie Grzegorzu, trafia Pan w sedno sprawy poprzez ubranie w słowa co w duszy i umyśle gra… obojga płci. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę miała okazję być na kolejnym Pana spektaklu
Katarzyna


Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa i chwila rozrywki od codziennego dnia. Typowy „one man show”, ale z polotem i żartem w tle. Widoczne braki warsztatowe, których nie da sie nie zauważyć, paradoksalnie działają na korzyść. Przez to opowiadane historie stają się bardziej wiarygodne i pozbawione rutyny, która dopada nasze „gwiazdy sceny”. Oby tak dalej. mam nadzieję, że za jakiś czas znowu będę miał okazję się zjawić na kontynuacji opowieści.
Dariusz Smugała


Polecam! Świetna propozycja na spędzenie wieczoru zarówno dla par jak i indywidualnie. Osobiście żałuję, że wcześniej nie skorzystałem z podobnej oferty. Można połączyć przyjemne z pożytecznym… jednym słowem dużo dobrej zabawy i przydatnej wiedzy
Paweł


Spektakl w Gdańsku zakłócony przez jedną panią „starszej daty”, która co chwila się wtrącała, jednak pomimo tego nic mi nie umknęło aby dowiedzieć się więcej niż już wiedziałem. To co się dowiedziałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania, pewnie przyjdę po więcej..
Radek


3 singielki wybrały się na spektakl, wiele się dowiedziały ale też i wiele wiedziały, ważne, że zostało to poukładane w głowach w odpowiednich szufladkach  pozdrawiamy i polecamy, tego show nie można przeoczyć!
Justyna


Byłam na spektaklu, bardzo ciekawy przekaz z humorem i myślę, że większość z nas zapomina o poprawnych relacjach ze swoim partnerem. Jesteśmy zaganiani obowiązkami i codziennością życia i zapominamy o najważniejszym, że jest ktoś kogo kochamy i jest on dla nas najważniejszy. Podobał mi się spektakl i przekazanie informacji o różnicach między płcią, to naświetliło mi obraz potrzeby mężczyzny.
Polecam …warto pójść i przeżyć to doświadczenie, a przy tym dobrze się bawić.
Pozdrawiam,
Kasia


 W zabawny sposób przekazana prawda o związkach. Uśmiałem się szczerze.
Anthony de Mello pisał, że wszelakie związki to iluzja… uważam ze to prawda.Zastanawiam się jaki sens ma w ogóle małżeństwo skoro cała sytuacja zmusza nas niejako do walki i stosowania jak by nie patrzeć dosyć dziwnych zabiegów.
Małżeństwo to koniec wolności – mówi się to w formie żartu ale to prawda.
To taka niby gwarancja wyłączności i pewności ale okazuje się to bzdurą.
Żyjemy łudząc się że istnieje miłość ta filmowa, romantyczna… a to tylko reklama telewizyjna.
Miłość jest uczuciem, a uczuć nie da się zniewolić , nie da im się nic nakazać.
Prawdziwa miłość to wolność…. to pozwolić komuś odejść i dobrze mu życzyć.
Nie można mieć miłości na wyłączność. Nie można się zmusić do miłości.Skoro kobieta z założenia jest zrzędliwa to ja dziękuję
Nie wiem jak można walczyć o taką kobietę, a przede wszystkim po co ?Problemem jest moim zdaniem nasz pogląd na sprawy miłości i związków.Sam program bardzo fajny i wesoły ale uczy stosowania protezy… jak przetrwać jak nie dać się zwariować…. jak utrzymać związek który chyba już nim nie jest?Zawsze się zastanawiam ,,,tylko po co ?
Maciek


Witam,
spektakl bardzo mi się podobał, prowadzący troszeczkę stremowany  ale ogólnie merytorycznie bez zastrzeżeń i bardzo dobrze przygotowanie z tej strony.
Wiele się dowiedziałam odnośnie zachowań swojego byłego męża i być może postaram się wykorzystać pewne triki w życiu codziennym.
Spektakl godny polecenia w szczególności dla Panów – można się dowiedzieć jak faktycznie reaguje kobieta w życiu codziennym.
Twilla


Po spektaklu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że faceci są jednak pół-mózgami – nic się nie domyślają i niczego nie rozumieją, a przecież to wszystko jest takie PROSTE!!;)
Kasia


Świetny spektakl zarówno dla par, dla singli a także dla tych którzy mają już coś za sobą. Ja traktuję to jako dobrą naukę na przyszłość która pozwoli mi nawiązać lepsze relacje z kobietą która stanie na mojej drodze – a może i juz stanęła
Na pewno nie poprzestanę na tym spektaklu i w niedługim czasie skorzystam też z warsztatów które prowadzi Grzegorz.
Krzysztof


Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij